Фестиваль джазової музики Jazz Bez відбудеться в Івано-Франківську

Автор: Турій Роман

24 Вер, 2014 14:49

Фестиваль джазової музики  Jazz Bez відбудеться в Івано-Франківську

Виступи артистів з різних країн Європи та Америки пройдуть з 5 по 14 грудня в декількох українських та польських містах. Прийняти джазовий фестиваль зможе також Івано-Франківськ. 

Джазовий фестиваль Jazz Bez оголосив програму своїх концертів, повідомляє Сultprostir.

Українські концерти Jazz Bez пройдуть у  Івано-Франківську, Львові, Харкові, Тернополі, Рівному, Луцьку, Києві. У Польщі фестивальними центрами стануть Люблін, Вроцлав, Перемишль та інші міста.

В асортименті майбутнього Jazz Bez чимало міжнародних проектів. Наприклад, бельгійсько-американський Steve Houben Quartet під керівництвом саксофоніста та флейтиста Стіва Губена, ректора Королівської консерваторії в місті Льєж. Або Kibrick – проект американського саксофоніста Марка Бернштайна, в який він запросив українських та польських джазменів. Багатонаціональний квінтет зібрав також донецький трубач Дмитро Бондарєв, куди покликав виконавців з Німеччини, Данії та США.

Свою нову програму в рамках Jazz Bez представить знаменита українська фолк-джазова співачка Мар’яна Садовська – у партнерстві з контрабасистом Марком Токарем. Ще одним учасником фестивалю стане кримське Usein Bekirov Trio під керівництвом піаніста Усейна Бекірова.

 

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!