Франківська “Говерла” вдома двічі поступилася суперникам з Волині

25 Гру, 2018 11:04

В заключних матчах 2018 року франківська “Говерла” на своєму майданчику двічі програла Луцьку.

В рамках 9-го туру чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд Вищої ліги іванофранківці приймали команду “Старий Луцьк-Університет” – чемпіонів Першої ліги сезону 2017/2018.

Обидва матчі пройшли у запеклій боротьбі, але гості з Волині все-таки здобути одразу дві перемоги, інформує Sport.if.ua.

У першій грі підсумковий рахунок склав 63:69 на користь волинян, а в наступній – переможця довелося визначати у додатковій 5-хвилинці, адже основний час на табло манежу Коледжу фізичного виховання зафіксував нічию. Проте в овертаймі влучнішими виявилися саме підопічні Володимира Журжія – 86:80.

Після звітного туру “говерляни” опустилися на одну сходинку в турнірній таблиці і відтепер посідають четверте місце – 10 перемог в 16-ти матчах.