Франківські чиновники з’їздили до Любліна

Автор: Турій Роман

19 Вер, 2014 20:44

Франківські чиновники з’їздили до Любліна

Делегація Івано-Франківська взяла участь у відкритті інформаційного пункту для іноземців у Люблінському бюро обслуговування мешканців.

Читайте також: Франківськ зайняв 3 місце в Україні за рівнем надання адміністративних послуг

12 вересня 2014 року делегація міста Івано-Франківська на чолі з керуючим справами виконавчого комітету міської ради Андрієм Лисом відвідала місто Люблін (Республіка Польща) та взяла участь у відкритті інформаційного пункту для іноземців у Люблінському бюро обслуговування мешканців. Захід відбувся в рамках реалізації міжнародного проекту «Покращення надання адміністративних послуг населенню транскордонних регіонів шляхом створення мережі центрів надання адміністративних послуг та розвитку співпраці Луцького Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП), Івано-Франківського Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) та Люблінського Бюро обслуговування мешканців (БОМ)».

Під час офіційного відкриття інформаційного пункту до присутніх з вітальним словом звернулися: від Луцька – заступник міського голови, керуючий справами виконкому Юрій Вербич, від Івано-Франківська – керуючий справами виконкому Андрій Лис, а також секретар міста Люблін Анджей Воєвудзкі та директор Люблінського БОМу Моніка Артим”як.

Після урочистостей делегація ознайомилась з роботою БОМ м. Любліна.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 


Loading...