Франківські школярі змагалися за першість на шаховому турнірі імені Сергія Дідича (ФОТО)

Автор: Комарщук Олександра

19 Лис, 2016 13:50

Франківські школярі змагалися за першість на шаховому турнірі імені Сергія Дідича (ФОТО)

17 листопада 2016 року в дитячо-юнацькому клубі «Легінь» відбувся Відкритий турнір з шахів пам’яті сотника Сергія Дідича  серед вихованців дитячо-юнацьких клубів Центру.  

Крім вихованців клубів в турнірі взяли участь учні ЗШ №17, 23, а  також ПШС «Перша ластівка».

Педагог-організатор-методист клубу «Легінь» Любов Савчук наголосила, що іменем сотника Сергія Дідича названа вулиця, на якій знаходиться наш клуб, і  на вшанування його пам’яті відбувається турнір. Вихованка клубу «Легінь» Ірина Антоняк прочитала авторську поезію «Балада», рядки якої зачепили струни дитячих сердець, повідомляє прес-служба міськвиконкому.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, які загинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину.

Натхненником і головним суддею турніру був тренер секції «Шахи» І.Р.Куцик, який ознайомив з умовами проведення турніру юних шахістів. За підсумками проведених ігор перше місце отримав – Волощук Сергій, друге – Чайковський Денис, третє – Волощук Данило. Серед дівчат перше місце здобула Галас Анна-Софія (ПШС «Перша ластівка»). Також грамотою відзначили наймолодшу учасницю турніру – Романович Юлію.

Після оголошення результатів турніру і вручення грамот дітей запросили на чаювання з печивом від міського Центру дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!