Гурт The Hardkiss представив кліп на новий сингл “Free Me” (ВІДЕО)

Автор: Застава Максим

02 Сер, 2018 11:56

Гурт The Hardkiss представив кліп на новий сингл “Free Me” (ВІДЕО)

Гурт The Hardkiss порадував фанів новинкою – свіжим синглом Free Me і кліпом на нього.

Пісня увійде до майбутнього альбому The Hardkiss “Залізна ластівка”. Учасники групи характеризують композицію, як історію-драму про порятунок потопаючого, пише “ТСН.ua“.

“Людина, яка вижила після аварії, вхопилася за уламок і звертається до Бога. Вона просить звільнення від усього поганого, від болю, який міг заподіяти іншим. Вона розуміє, що майбутнього не буде, якщо не відпустити своє минуле. Але ми любимо хепі-енди, тому людина почута, прощена і бачить далеко бажаний берег”, – розповіла про трек фронтвумен The Hardkiss Юлія Саніна.

Режисером Free Me виступив Вал Бебко, який зробив акцент у відео не на історії, а на процесі написання пісні.

“Ми завершуємо роботу над альбомом, і нам захотілося поділитися подробицями того, що відбувається, – розповідає Вал. – У відео немає нічого зайвого: лише група, студія і музика. Періодично спливають кадри з минулого – наші найважливіші і найцікавіші виступи. Для артиста вихід на сцену – це теж своєрідне звільнення, обмін енергією. Те, що ти накопичуєш днями і ночами – ти віддаєш зі сцени людям. Ми дуже любимо грати концерти і нам вже кортить представити новий матеріал слухачам”.

Третій студійний альбом The Hardkiss “Залізна ластівка” вийде у вересні, а 19 жовтня група представить нове шоу у київському Палаці спорту. Після цього The Hardkiss вирушать в першу частину туру. Концерти відбудуться у Львові (24, 25, 26 жовтня), Харкові (31 жовтня), Запоріжжі (2 листопада), Маріуполі (6 листопада), Кривому Розі (7 листопада), Дніпрі (8 листопада), Полтаві (13 листопада), Одесі (19 листопада) та Миколаєві (21 листопада).

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 


Loading...