Художники створили кольчугу з розп’ять Христа відлитих з осколків, що були знайдені в зоні АТО

Автор: Турій Роман

18 Вер, 2014 16:43

Художники створили кольчугу з розп’ять Христа відлитих з осколків, що були знайдені в зоні АТО

20 вересня художники донецької арт-резиденції «Будинок Механізатора»  на «Гогольфесті» представлять  кілька арт-об’єктів в числі яких «Кольчуга праведного ратника-2014». 

Кольчуга зчленована з латунних розп’ять Ісуса Христа, що відлиті з артилерійських осколків, зібраних на Донбасі в зоні АТО, повідомляє Cultprostir.

«Кольчуга» створена з 3300 елементів, що практично дорівнює кількості загиблих в цьому регіоні мирних жителів. Основний меседж арт-об’єкта в тому, що будь-яка перемога оплачується в тому числі життями невинних. Броня переможця кується з тіл переможених, а терновий вінець Творця на мініатюрних розп’яттях викликає асоціацію ще з одним гуманістичним образом – Дон Кіхота. Можна сказати, що мирні жителі безрезультатно борються за мир з озброєними артилерією і бойовими ракетами «вітряками » – розповів арт-куратор Віктор Гріза.

20 вересня  на «Гогольфесті» буде представлено більше двох десятків музичних і художніх, проектів, перфомансів, кінопоказів та освітніх лекторіїв, в створенні яких задіяно 200 людей.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!