Команда юних прикарпатців перемогла на міжобласному турнірі з легкої атлетики (ФОТО)

Автор: Застава Максим

27 Бер, 2019 08:56

Днями у Верховині провели перший міжобласний турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат, присвячений пам’яті тренера-викладача Ігоря Семаньківа.

Загалом до Верховини завітали 12 команд – як з Франківщини (Косів, Ворохта, Снятин, Івано-Франківськ, Калуш, Верховина), так й із сусідніх (Мигово, Берегомет, Коритне, Путила, Банилів – Чернівецька область) та міста Львів, пише “Галка” з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.

Змагання проходили у 10 вагових категоріях. Їх учасниками стали 87 спортсменів. Команду Верховинської ДЮСШ представляли 14 учнів.

Золоті нагороди міжобласного турніру у верховинців завоювали Олександр Коржук (26 кг), Іван Колотило (30 кг), Марія Неміш (дівчата) (32 кг).

Срібними призерами турніру стали Максим Олексюк (23 кг), Сергій Данилевич (30 кг), Марія Неміш (юнаки) (32 кг).

Бронзові медалі здобули Арсен Мицканюк (21 кг), Павло Димидюк (32 кг), Володимир Тинкалюк (48 кг).

У загальнокомандному заліку Верховинська ДЮСШ посіла І місце.

Призерів і переможців змагань нагороджено кубками, грамотами та медалями.