Кубок Нескорених: франківський “Ураган” забив дев’ять м’ячів суперникам зі Львова (ВІДЕО)

19 Сер, 2022 13:24

У першому матчі на передсезонному Кубку Нескорених “дракони” зустрілися з львівським клубом “Галицька здоба”.

Честь “пекарів” на турнірі захищають знані майстри футзалу, серед яких ексураганівці Володимир Кардаш, Сергій Коваль та Сергій Чепорнюк, а також у минулому гравець “ХІТа” Олександр Школьний. Щодо “Урагану”, то у грі взяли участь новачки Ігор Корсун та Петро Шотурма, а також троє представників ще донедавна резерву – Микола Хомяк, Даміан Запорожан та Олександр Сименко.

Про це пише “Галка” з посиланням на Sport.if.ua.

Досить довго командам не вдавалось відзначитись, аж поки всередині першого тайму “драконів” не прорвало – протягом трьох хвилин свої автографи у воротах Кардаша залишили Артем Фаренюк, Микола Грицина та Ігор Корсун. Більшу частину першого тайму “пекарі” відпрацьовували гру з п’ятим польовим, та особливих дивідендів це їм не принесло, тоді як підбив підсумок першої половини влучний удар Мар’яна Масевича – 4:0 на користь франківців.

Дебют другого тайму залишився за номінальними господарями, які довели рахунок до 5:0 зусиллями Тараса Левандівського та Назара Шведа, які карали львів’ян за невдалий розіграш “зайвого”. Згодом Артем Фаренюк та Назар Швед оформили по дублю, а Даміан Запорожан відзначився дебютним м’ячем у футболці “драконів” – 9:0. Слабкою втіхою для “Галицької здоби” став м’яч Школьного, забитий на 36-ій хвилині – у підсумку, 9:1 на користь “Урагану”.

В іншому матчі дня львівьский “in.IT” доволі несподівано обіграв хмельницький “Сокіл” – 2:1.