Майже півсотні баскетбольних команд Західної України позмагалися у Франківську (ФОТО)

Автор: Дубінець Вікторія

25 Січ, 2017 20:48

Днями в Івано-Франківську  відбувся етап Кубка України з баскетболу 3Х3 “WBB”.

Ці змагання проходили під патронатом ФБУ спільно з управлінням спорту Івано-Франківської ОДА за підтримки головного тренера жіночої національної збірної України з баскетболу 3Х3, регіонального представника ФБУ в Західній Україні ЗТУ Юрія Процюка.

У змаганнях взяли участь 48 команд Західної України. Визначались володарі кубків та медалей у п’яти категоріях.

Переможцем змагань у віковій категорії U-18 серед дівчат стала команда “Спартак” міста Чернівці. Друге місце посіла збірна Івано-Франківської області. Третіми стали львів’янки U-15. MVP змагань стала Дарморост Олена (“Спартак”, Чернівці).

У категорії U-18 серед юнаків перемогу святкували “Грізлі” – Калуш. Друге місце посіла “Говерла” U-15 – Івано-Франківськ. Третє місце – Чернівецька область. MVP – Лонюк Андрій (“Говерла”, U-15).

Жінки:

1-ше місце – збірна Івано-Франківської області.

2- ге місце – ДЮСШ № 2 міста Івано-Франківськ.

3-тє місце – ЛДУФК міста Львів.

MVP – Сидорак Анастасія, Івано-Франківськ.

Чоловіки:

2-ге місце – селище Богородчани.

3-тє місце – місто Коломия.

MVP – Неволін Дмитро, Івано-Франківська область.

Мікс:

2-ге місце – “Станиславів”.

3-тє місце – “Грізлі”, Калуш.

MVP  – Гуменюк Роман, Івано-Франківська область.

Цінним подарунком було нагороджено наймолодшу учасницю змагань Євтушенко Марію (2006 рік народження), пише sport.if.ua.