Міноборони блокує виділення житла загиблому майору із батальйону «Прикарпаття»

Автор: Турій Роман

13 Жов, 2014 08:48

Міноборони блокує виділення житла загиблому майору із батальйону «Прикарпаття»

Дуже складною є ситуація довкола родини майора Барана, загиблого начальника штабу 5-го батальйону територіальної оборони «Прикарпаття». Через бюрократичні перипетії Міністерства оборони, дружина та діти загиблого героя не можуть отримати обіцяне житло.

Читайте також: Сім’ї бійців, які постраждали в АТО, просять матеріальної допомоги та працевлаштування - Ульванська

Відомо, що в Івано-Франківську ця процедура пройшла усі погодження, а от чиновники з Міністерства оборони, через бюрократію, відмовляються видавати дружині загиблого довідку про смерть чоловіка у зоні бойових дій. Вони пояснюють це тим, що не можливо завершити слідство, адже територія, на якій загинув прикарпатський офіцер, перебуває під контролем московських терористів.

Ця ситуація зовсім не на руку родині загиблого героя. Зі слів члена координаційного комітету допомоги учасникам АТО, які постраждали під час бойових дій та їхнім сім’ям керівника Департаменту соціальної політики ОДА Ярослави Ульванської це не дає можливості використати кошти виділені урядом для придбання квартири. І якщо ситуація не вирішиться найближчим часом, то гроші просто пропадуть, адже саме родина майора Барана була погодженою на придбання для неї житла за перший грошовий транш уряду. В іншому разі кошти просто доведеться повернути.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 


Loading...