Німецькі благодійники облаштовують дитячий садочок на Прикарпатті (ФОТО)

Автор: Борис Марія

31 Лип, 2015 16:01

Німецькі благодійники облаштовують дитячий садочок на Прикарпатті (ФОТО)

30 липня у дитячому садочку “Калинонька” у Задністрянську в честь приїзду німецької делегації відбулося свято дружби та єднання. 

Читайте також: На Прикарпаття везуть тіло бійця АТО Петра Ковалишина

Це вже третя зустріч представників німецької благодійної організації Ерфуртської єпархії “Кольпінг” з працівниками дошкільного навчального закладу. Її метою є презентація  чергового проекту, який реалізується організацією “Кольпінг” – ремонт харчоблоку в садочку. Благодійники також привезли з  собою меблі, обладнання та посуд.

Вихованці та працівники дитячого садка подякували гостям за багаторічну увагу до їхнього закладу і за подарунки, а священнослужитель благословив їх та побажав здоров’я.

Голова Галицької РДА Ярослав Бартків також висловив вдячність німецьким друзям та вручив подяки учасникам проекту “Покращуємо матеріальне становище дитсадку” в с.Задністрянське.

Керівник делегації Мартін Боде наголосив, що за роки співпраці з українцями вдалося реалізувати не один благодійний проект та надати фінансову допомогу дітям-сиротам, напівсиротам та дітям з малозабезпечених сімей с.Задністрянське та навколишніх сіл. Мартін Боде нагадав, що ці проекти не були б реалізовані без підтримки та участі в них родини Наталії Блюмель, уродженки Задністрянська, яка більше 20 років проживає в Німеччині, але продовжує допомагати землякам.

Також, німецькі друзі запросили представників української організації “Кольпінг” с. Задністрянське взяти участь у всесвітньому форумі християнської молоді, який відбудеться в 2016 році в Кракові.

Інформують на сайті ОДА,

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 


Loading...