Обласні чиновники запевняють, що готові до боротьби з наслідками негоди

Автор: Турій Роман

06 Січ, 2017 20:40

Обласні чиновники запевняють, що готові до боротьби з наслідками негоди

Шостого січня відбулося засідання міжвідомчого оперативного штабу державної комісії з питань ТЕБ та НС щодо реагування на надзвичайні ситуації в зимовий період.

Захід відбувся під головуванням віце-прем’єр-міністра- міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка за участю голови ДСНС Миколи Чечоткіна, представників центральних органів виконавчої влади, обласних державних адміністрацій, голів регіональних штабів з ТЕБ та НС.

Під час наради обговорили стан готовності служб до виникнення надзвичайних ситуацій.

«У всіх районах та містах обласного значення оперативні штаби приведено у готовність до реагування на можливі надзвичайні ситуації під час погіршення погодних умов та забезпечення життєдіяльності населення області. Вони працюють цілодобово, – зазначив Олег Гончарук. – Забезпечено взаємодію спеціалізованих служб цивільного захисту, які укомплектовані особовим складом, технікою, створено необхідний запас паливно-мастильних та матеріальних ресурсів».

Варто зазначити, що в області для забезпечення проїзду автодоріг державного та місцевого значення працює 45 одиниць техніки. Для запобігання переохолодженню, обмороженню мешканців і гостей області та надання відповідної допомоги підготовлено і обладнано 63 пункти обігріву. Крім того, забезпечено готовність до розгортання 18 мобільних пунктів обігріву Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області, інформує відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!