Очільницю села Єзупіль відзначили грамотою Верховної Ради (ФОТО)

Автор: Застава Максим

13 Вер, 2018 16:48

Очільницю села Єзупіль відзначили грамотою Верховної Ради (ФОТО)

Днями громада селища Єзупіль Тисменицького району відзначила 421-у річницю від дня заснування. З цієї нагоди сільській голові Ганні Кушнір вручили Почесну грамоту Верховної Ради України та нагрудний знак.

Читайте також: Не живе, а існує. Франківський АТОвець після війни і пожежі мешкає в жахливих умовах (ФОТО)

Нагороду вручив народний депутат України Михайло Довбенко. Він побажав пані Кушнір здоров’я, сил та натхнення для праці на благо розвитку Єзупільської громади, інформує “Галка” з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.

За даними вільної енциклопедії “Вікіпедія“, Почесна грамота Верховної Ради України — відзнака Верховної Ради України за вагомий внесок у будь-яку сферу життєдіяльності держави, визначну громадсько-політичну діяльність, заслуги перед Українським народом у сприянні становленню та зміцненню України як демократичної, соціальної, правової держави, здійсненню заходів щодо забезпечення прав і свобод громадян, розвитку демократії, парламентаризму та громадянської злагоди в суспільстві, активну участь у законотворчій діяльності.

Почесною грамотою Верховної Ради України нагороджуються Народні депутати України, державні службовці, громадяни України, іноземці та особи без громадянства.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!