У франківській клініці відкрили новий рентгенкабінет (ФОТО)

Автор: Борис Марія

31 Січ, 2017 14:03

У франківській клініці відкрили новий рентгенкабінет (ФОТО)

Сьогодні, 31 січня, в клініці медичного університету, що на вулиці Короля Данила, відкрили новий рентгенкабінет зі встановленим цифровим флюрографічним апаратом.

Ректор медуніверу Микола Рожко зауважив, що у клініці щороку лікують близько тисячі мешканців міста і таке сучасне обладнання є необхідним.

“Він дозволяє робити обстеження не тільки грудної клітки, а й інших органів. Обладнання для профілактичних оглядів студентів та викладачів”, – сказав він та подякував всім, хто долучився до реалізації проекту.

Рентгенапарат придбали за університетські кошти. На нього та облаштування приміщення витратили кілька мільйонів гривень. Тут провели профілактику, встановили вентиляційну систему тощо.

Пан Рожко каже:  коли мова йде про здоров’я, то економити не можна.

На відкритті кабінету побували представники інших університетів міста.

“Микола Рожко робить вагомі кроки для покращення матеріальної бази університету. Можна буде напрацьовувати нові методики лікування та забезпечувати прогрес. Багато речей можна зробити тільки у клініції університету”, – зазначив ректор університету нафти і газу Крижанівський.

“Добре, що у нашому місті щось корисне робиться для медицини, освіти та людей. Це гарний приклад для нас”, – додав проректор Прикарпатського націоналтного університету імені Василя Стефаника Андрій Загороднюк.

Після освячення приміщення лікарі обстежили першого пацієнта.

Медик Петро Дудій розповів, що спершу лікар ознайомлюється із істрією хвороби пацієнта, вносить у базу дані про нього та готують його до обстеження. Потім крізь пацієнта проходять промені апарату. Лікар описує дані пацієнта, які отримали зі знімка, та кажуть пацієнту результат.

“Ми готові до співпраці з іншими університетами та медзакладами. За кілька днів ми обстежили вже 120 пацієнтів”, – додав Дудій.

Студентам та викладачам гарантують якісне обстеження.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!