В Івано-Франківську готуються до дванадцятого “Галицького балу”

Автор: Турій Роман

05 Лис, 2018 11:31

В Івано-Франківську готуються до дванадцятого “Галицького балу”

В Прикарпатському національному університеті відбулась прес-конференція організаторів проведення традиційного “Галицького балу”.

Читайте також: У ФК "Прикарпаття" може перейти четверо нових гравців

Він розпочнеться в івано-франківському драмтеатрі 12 листопада о 18:00 і буде приурочений дню студента.
Режисером балу стала заслужена працівниця культури, заступниця декана філософського факультету Прикарпатського національного університету Ліля Борисевич.

“З кожним роком молодь більше цікавиться нашим заходом, питають про нього в сенаті та профкомі університету. Для створення відповідної атмосфери ми стараємось залучити більше автентики галицьких балів 18-19 століття”, – розповідає Борисевич.

Дрес-код Галицького балу незмінний: для дам – бальне плаття або довга вечірня сукня, а для кавалерів – фрак, смокінг або костюм з краваткою чи метеликом.
Учасниками ХІІ балу стануть студенти, аспіранти та викладачі університетів міста, представники влади, громадські організації, волонтери. Також цього року планують запросити сиріт з Івано-Франківська.

“Зараз ми ведемо перемовини, хочемо щоб дітки відчули цю неймовірну атмосферу, оскільки будемо вдягати їх в сукні і костюми”, – зазначає Борисевич.

Голова студентського сенату ПНУ Юрій Лозяк зазначив, що чекають на бал студентів і з інших областей. І навіть новоспечених молодих батьків, інформує “Галка”.

“Головне, що батьки можуть не переживати за своїх дітей, оскільки на заході будуть аніматори, які будуть слідкувати за малечою”, – говорить Лозяк.

Лілія Борсичев додала, що мріє про те, щоб бал пройшов у палаці Потоцьких, але поки що цю ідею неможливо реалізувати через стан споруди.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 


Loading...