В обласному центрі провели пізнавальний Фестиваль англійської пісні

Автор: Борис Марія

17 Кві, 2016 12:37

В обласному центрі провели пізнавальний Фестиваль англійської пісні

Нещодавно в Івано-Франківському коледжі Прикарпатського національного університету відбувся Фестиваль англійської пісні.

Захід спрямований на популяризацію та активізацію вивчення студентами англійської мови та приурочений, відповідно до Указу Президента України «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні», Року англійської мови в Україні, інформують на сайті ПНУ.

З привітальним словом до учасників та гостей свята звернувся директор коледжу Юрій Москаленко, який наголосив на важливості вивчення англійської мови в контексті сучасності та висловив сподівання, що Фестиваль стане традиційним.

Бажання продемонструвати свій талант та знання англійської мови висловили студенти 1-3 курсів. Усі учасники отримали дипломи в різних номінаціях. Гран-прі Фестивалю завоювала студентка 2-го курсу спеціальності «Початкова  освіта» Анастасія Скринник. Третьокурсниця спеціальності «Дошкільна освіта» Анастасія Калафат стала кращою в номінації «Золотий голос».

У рамках програми Фестивалю глядачі також мали чудову нагоду переглянути тематичну виставку робіт студентів 1 курсу коледжу «Символи англомовних країн».

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!