Всесвітньо відомий телеканал “Аль-Джазіра” підготував сюжет про Університет нафти й газу (ВІДЕО)

Автор: Застава Максим

26 Sep, 2018 15:08

Поділитись публікацією
Всесвітньо відомий телеканал “Аль-Джазіра” підготував сюжет про Університет нафти й газу (ВІДЕО)

Як інформувала “Галка”, 11 травня в Університет нафти й газу приїхав журналіст телеканалу “Аль-Джазіра”, аби зняти сюжет про виш і його роль у розвитку енергетики в Україні та світі.

Читайте також: Унікальну титанову скульптуру продає університет нафти й газу, аби допомогти ЗСУ (ФОТО, ВІДЕО)

У сюжеті також розповідається про Наукове містечко “Нова енергія”, яке має чималий досвід освіти для дітей задля зміни енергетичної ситуації в державі.

Відеоматеріал для “Аль-Джазіри” готував Хатем Кхандір – аспірант університету нафти і газу та майбутній кандидат економічних наук. Він записав інтерв’ю з ректором ІФНТУНГЄвстахієм Крижанівським та проректором вишу Максимом Карпашем. Науковці проаналізували ситуацію в Україні та перспективи її енергонезалежності.

За словами проректора Карпаша Максима, місія університету полягає у тому, щоб “вчити і досліджувати, досліджувати і вчити”. Прикладом цього є карта сонячної інсоляції Прикарпаття, яку уклали науковці ІФНТУНГ. На її основі вчені дали рекомендації щодо відновних джерел енергії для області та для окремих об’єднаних територіальних громад.

У науковому містечку “Нова енергія” кореспондента міжнародного каналу зацікавив досвід освіти для дітей, яка може стати запорукою зміни енергетичної ситуації в нашій державі. Йдеться про зміни поведінки людей, адже в Україні реалізовується досвід країн Європи, коли екологічна свідомість молодих людей та їхній запит на нові моделі поведінки перевертає політичну та економічну ситуацію в країні загалом.

У прес-службі ІФНТУНГу зазначили, виш обраний не безпідставно. Особливістю Університету нафти й газу є те, що праця науковців зорієнтована, в першу чергу, на вирішення стратегічних завдань енергетичної безпеки України. Тому, якщо реалізувати всі напрацювання в цій сфері, можна створити прорив держави в забезпеченні паливно-енергетичними ресурсами, зокрема, збільшити власний видобуток енергоносіїв.