Більшість франківців хочуть бачити Марцінківа наступним мером Франківська

Автор: Костинюк Олександр

18 Чер, 2018 16:06

Більшість франківців хочуть бачити Марцінківа наступним мером Франківська

Про це розповіли в понеділок, 18 червня, на прес-конференції щодо результатів соціологічного дослідження “Ставлення мешканців Івано-Франківська до суспільно-політичних проблем міста”.

Читайте також: Як франківські та польські танцюристи у драмтеатрі "запалили" (ФОТО)

Дослідження проводилось цієї весни студентами третього курсу ПНУ ім. В. Стефаника на замовлення агенції новин «Galka.if.ua».

“Маю зауважити, що до соціологічного дослідження долучилися не лише студенти, а й фахівці з кафедри, тому можемо довіряти результатам. Чому в опитуванні ми звернули увагу саме на питання проблем Івано-Франківська і політичних уподобань мешканців? Бо вони наразі є, напевно, одними з найактуальніших”, – зазначила Ірина Кучера, кандидатка історичних наук, доцентка кафедри філософії, соціології та релігієзнавства ПНУ.

У ході дослідження виявилося, що майже половина респондентів (40%) не пішли б на вибори мера Івано-Франківська, якби вони відбувалися в найближчий час.

Серед тих, хто все-таки пішов би на дільниці, міським головою обрали б Руслана Марцінківа (21,3%). Друге місце в рейтингу займає Олександр Шевченко (10,9%). Третім іде Віктор Анушкевичус (4,3%).

Крім того, 7,1% опитаних сказали, що не підтримали б жодного кандидата, а 5,9% не змогли відповісти на це запитання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Понад 90% мешканців вважають Івано-Франківськ комфортним для життя (ФОТО, ВІДЕО)Франківці розповіли, які проблеми міста турбують їх найбільшеВО “Свобода” та “УКРОП” – лідери партійних симпатій серед франківців (ІНФОГРАФІКА).

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!