Оборона країни від агресора дає шанс піднятися Івано-Франківському 63-ому заводу

Автор: Людмила Баран

12 Вер, 2014 16:47

Оборона країни від агресора дає шанс піднятися Івано-Франківському 63-ому заводу

Державний концерн “Укроборонпром” планує відновити виробництво на Івано-Франківському котельно-зварювальному заводі».

ДК «Укроборонпром» здійснює комплексний аналіз діяльності низки підприємств. На меті – використання їх потенційних можливостей в умовах АТО на Сході країни, передає сайт “Бріз”.

Так, в Івано-Франківську зараз здійснюється перевірка діяльності ДП «Івано-Франківський котельно-зварювальний завод».  Погіршення економічних показників  підприємства фіксується з 2011 року. ДК «Укроборонпром» докладає максимум зусиль для відновлення платоспроможності підприємства та запуску виробничих потужностей.

Передбачено додаткові витрати на загальну суму 14 576,9 тисяч гривень. Ідеться  про реконструкцію інженерних мереж та енергетичного обладнання. Також –  розробку і виготовлення дослідних зразків, впровадження у виробництво нових видів продукції протягом 2014-2018 рр. З цією метою буде проведено модернізацію виробництва ДП «Івано-Франківський 63-тій котельно-зварювальний завод», закуплено автомобільну техніку та технічне обладнання, тощо.

Один із працівників заводу повідомив Галці, що серед трудового колективу справді ходять чутки про відновлення виробництва.  Докладніші відомості обіцяють з понеділка.

Як відомо, обласна влада мала намір прискорити процедуру санації заводу. В “Укроборнпромі вважають”, що борги і банкрутство підприємства були штучно створені з метою його знищення та розпродажу активів за безцінь. Так само протягом останнього десятиліття керівництвом держави та Міністерства оборони України системно знищувався оборонний потенціал цілої  країни.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 


Loading...