Сьогодні “Прикарпаття” на своєму полі зіграє з ФК “Гірник-Спорт”

13 Кві, 2019 09:09

У суботу, 13 квітня, у Франківську відбудеться черговий поєдинок “за шість очок”. В гості до МФК “Прикарпаття”, який займає 10 місце у турнірній таблиці, завітає 12 команда Першої ліги – “Гірник-Спорт” із Горішніх Плавнів.

Перед очним двобоєм команда з Полтавщини поступається господарям трьома очками, маючи при цьому одну гру в запасі.

У весняній частині сезону суперники лише в попередньому турі зуміли здобути свої перші очки. Після прикрих поразок від “Колоса” та “Миколаєва” підопічні Володимира Ковалюка були близькими до перемоги з “Рухом” (у Львові гості вели у рахунку 2:0), однак у підсумку розійшлися “миром” – 2:2. Натомість “Гірник-Спорт” зазнав гостьової поразки від “Балкан” (0:2), а в 21-му турі вдома зіграв внічию із “Інгульцем” (1:1).

Поєдинок першого кола у Горішніх Плавнях так і не виявив переможця. Тоді до перерви після дублю Романа Дитка іванофранківці вели 2:0. Однак у другому таймі господарі поля зусиллями Лозового один м’яч відквитали, а на 90+5 хвилині  Кіча зрівняв рахунок, не дозволивши “Прикарпаттю” здобути перемогу – 2:2.

Взимку Сергія Пучкова на посаді головного тренера “Гірника-Спорт” замінив Володимир Мазяр. З його приходом команду поповнили одразу 11 новачків, більшість з яких виступали в клубах ПФЛ. “Гірники” підписали договір про співпрацю з “Ворсклою”, тож молоді гравці і ті, що не проходять до “основи” головної команди Полтавщини, тепер будуть залучатися до матчів Першої ліги. У понеділок “Гірник-Спорт” зіграв товариський матч з “Олександрією”, в якому третя команда УПЛ врятувалася від поразки лише на останній хвилині – 1:1.

Сьогодні “Прикарпаття”, у ворота якого у трьох поспіль матчах арбітри призначали пенальті за рівного рахунку, знову зіграє не в оптимальному складі. Через перебір попереджень домашній поєдинок 22 туру пропустять два основні нападники Худобяк та Барчук, яких в атакуючій лінії можуть замінити Дитко і Цюцюра. Повернуться після дискваліфікації півзахисники Кузьмин і Боришкевич, тож тренерський штаб господарів у матчі з “Гірником-Спорт” може застосувати трохи іншу ігрову модель з одним форвардом попереду.

Чемпіонат України. Перша ліга. 22 тур
“Прикарпаття” (Івано-Франківськ) – “Гірник-Спорт” (Горішні Плавні)
13 квітня 2019 року. Івано-Франківськ, стадіон “Рух” – 17:00

Арбітр: О.Кальонов (Львів). Асистенти арбітра: М.Юхименко (Луцьк), С.Дарійчук (Чернівецька обл.).
4-й арбітр: М.Липко (Івано-Франківськ). Спостерігач арбітражу: О.Циганков (Тернопіль).

Джерело: офіційний сайт МФК “Прикарпаття”.