Футболісти “Прикарпаття” везуть бойову нічию зі Львова (ВІДЕО)

Автор: Турій Роман

05 Кві, 2019 20:05

П’ятого квітня у Львові футболісти “Прикарпаття” в рамках чергового туру Першої ліги зіграли проти найближчого переслідувача у турнірній таблиці – “Руху”.

Вже на другій хвилині гри суддя з Закарпаття поставив пенальті у ворота іванофранківців, однак Івану Піцану вдалося відбити одинадцятиметровий. Цей момент додав впевненості прикарпатцям, і через кілька секунд відзначитися вдалося Богдану Оринчаку.

Ще до перерви Роман Борисевич подвоїв перевагу гостей – 0:2. Однак на останніх секундах першого тайму “Рух” відквитав один м’яч, пише “Галка”.

У другому таймі господарі краще контролювали м’яч і мали більше моментів аби забити. Один з них таки привів до взяття воріт – 2:2. До кінця гри команди обмінялися гольовими епізодами, але рахунок так і не змінився.

До слова, це перший позитивний результат для іванофранківців у цьому році після двох програшів у весняній частині чемпіонату.