В міському оздоровчому центрі встановили новий паркет (ФОТО)

Автор: Турій Роман

15 Вер, 2014 10:31

В міському оздоровчому центрі встановили новий паркет (ФОТО)

 

Покриття у першому залі комунального “Фізкультурно-оздоровчого центру” не міняли ще з часу введення ФОКу в експлуатацію, а це вже чверть століття. Донині тут перебивалися поточним ремонтом, який лише ненадовго латав великі проблеми.

Читайте також: Франківська спортсменка стала срібною призеркою Кубку України з тенісу (ФОТОФАКТ)

Лише в цьому році, з ініціативи депутата міськради на окрузі Миколи Яциновича та підтримки більшості в міськраді, з бюджету на ремонт покриття вдалося виділити 150 тисяч гривень. Директор ФОКу Іван Гергелюк також паралельно знайшов додаткові ресурси, що в підсумку призвело до встановлення нового якісного паркету у залі.

«Нове покриття є сучасним, має гумову підкладку. Це дозволяє амортизувати навантаження, і така підлога є менш травматичною. Також ми використали новий метод ігрової розмітки — тепер її не потрібно заново наносити щороку, а лише захищати шаром лаку», – стверджує Іван Гергелюк.

Новій підлозі не можуть натішитися спортсмени. В цій споруді разом з дітками займається тренер з тенісу Марія Гоголь:

«Донедавна в залі було просто небезпечно тренуватися. Скажу чесно — ми постійно переживали, аби діти не травмувалися, адже у нас в секцію ходять вже від 4 років. Але те, що маємо нині — чудово. Є максимальний комфорт і безпека малих тенісистів»,-  каже пані Марія.

Загалом у даному приміщенні щодня тренуються до пів тисячі мешканців, як дорослих, так і молоді.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!