1:1: «Карпати» і «Прикарпаття» розійшлися миром у товариській грі (ФОТО)

Автор: Жанна Головенко

09 Лип, 2024 09:24

8 липня івано-франківська команда провела свій другий літній спаринг під час підготовки до нового сезону, а для львівських “Карпат” — це був вже третій контрольний матч. Поєдинок відбувся на тренувальній базі “зелено-білих” у Бартатові.

Про це пише “Галка” з посиланням на сайт МФК “Прикарпаття”.

До середини першого тайму господарі створили кілька небезпечних моментів біля воріт франківців, але переграти Кучерука не зуміли. А от на 30-й хвилині після навісу з флангу мʼяч влучив у поперечку воріт львів’ян, а вже незабаром “Прикарпаття” відкрило рахунок, коли влучним ударом зі штрафного відзначився Василь Цюцюра. Щоправда, тут гостям дещо допоміг невеликий рикошет – 0:1.

Втім, на перерву команди пішли на нічийного рахунку. Іспанський новачок “Карпат” Пабло Альварес отримав передачу на підступах до штрафного майданчика та сильно пробив у дальню девʼятку – 1:1. По перерві у складі обох команд відбулися зміни, що суттєво пожвавило гру. Після удару Підлепенця франківців врятував голкіпер, а гол Чачуа було скасовано через офсайд.

На 72-й хвилині вже воротар “зелено-білих” врятував свою команду після виходу прикарпатців віч-на-віч. На останніх хвилинах львів’яни могли вирвати перемогу, однак голкіпер “Прикарпаття” вкотре врятував свою команду. Наступний спаринг івано-франківці зіграють 11 липня зі стрийською “Скалою 1911”.

Контрольний матч
«Карпати» (Львів) – «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – 1:1 (1:1)
Голи
:  Альварес (43) – Цюцюра (39).

Прикарпаття (1 тайм): Кучерук – Болденков, Француз, Швець, Рудюк, Тітаєвський, Стаднік, Цюцюра, Барчук + 2 гнп.
У другому таймі на заміни виходили: Демків, Геник, Радульський, Сьомка, Кос, Хома, Беспалько + 1 гнп.