Цитати

«Маємо багато відмов, коли лікарі, на жаль, відмовляються, ховаються за відпустками», – начальниця управління охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради Марія Бойко про брак медиків в боротьбі з COVID-19.
"Особливе занепокоєння викликає безпечність краян. Не всі носять захисні маски, не всі дотримуються соціальної дистанції. Давайте поважати одне одного, дбати про себе, рідних та близьких", - голова Івано-Франківської ОДА Віталій Федорів.
Масштаби трагедії вражають, – Президент Володимир Зеленський на Прикарпатті про наслідки негоди-2020
“Ситуація з новими хворими зберігається стабільна. У нас зменшилася кількість сімейних випадків зараження коронавірусом, які були у березні. Наразі частіше реєструються поодинокі локальні випадки”, – головний санітарний лікар Івано-Франківщини Руслан Савчук.
Через грип вмирають тисячі людей. І при цьому ми ніколи не" відключали "через це країну. Ще більше людей ми втрачаємо в аваріях. І ми при цьому не просимо автовиробників припинити робити машини", - Трамп
“Не рекомендую йти в поліклініку, коли є симптоми захворювання. Варто дзвонити сімейному лікарю. І лікар не має кожного хворого відвідати особисто. Можна і треба підтримувати телефонний контакт. Лікарів у нас мало, і щоби не повторилася ситуація 2006 року, коли у нас померли троє медиків, треба їх захищати”, – начальниця управління охорони здоров’я міської ради Марія Бойко.
“Попросили наші китайські друзі вислати їм допомогу: маски N95, захисні рукавички і т.д. Просять і кажуть, що коронавірус поширюється. Треба допомогти зібрати, що можемо, поговорити з нашими аптеками”, – мер Івано-Франківська Руслан Марцінків.
«На Прикарпатті 90% умисних вбивств відбуваються під час домашнього конфлікту після вживання алкоголю», - головний поліціянт області Володимир Голубош
Уявіть собі, що ваш близький родич грає в автомати чи якісь там паріматчі. Не те що не успішно, іноді йому щастить. Але останнім часом почав виносити речі з хати. А коли ви це помітили – почав позичати в сусідів. Уявили? Десь так зараз виглядає ситуація з міськими фінансами. - Вадим Войтик
“Особливістю вулиці Курбаса буде динамічне освітлення, яке програмуватиметься дистанційно під різноманітні сценарії. Сподіваємось, що вечірні світлові шоу стануть улюбленою розвагою для містян та гостей міста!”, - Начальник управління інфраструктурної політики міської ради Назар Рогів про майбутню реконструкцію вулиці Курбаса.