Цитати

Якщо Росія перестане воювати - не буде війни. Якщо Україна перестане воювати - не буде України, - держсекретар США Ентоні Блінкен
"Якщо порівняти той же п’ятий батальйон в 2014 й теперішню тероборону – це зовсім інший рівень людей. До цієї тероборони записалися справжні патріоти, які хотіли воювати й вони підготувалися", - волонтерка Лідія Анушкевичус.
Читаючи українські новини й пабліки, у мене таке враження, що ми скоро до москви дійдемо. Не треба розслаблятися. - Андріан Волгін, доброволець
Взяли з собою лінійку, щоб міряти траву. Наміряли, тепер мусять стригти, - мер Марцінків
"Подонки смердючі, як їх ще назвати? Просто покидьки", - Зеленський про росію
Я переконаний, що українці готові протистояти росіянам протягом всього свого життя. Навіть в тих містах, де є російські окупанти, вони отримали неабияку відсіч від цивільного населення, яке не мало жодної зброї. - В. Зеленський
"Вакцинація гарантовано не захистить від хвороби, але точно полегшить перебіг. Тому пам’ятаємо про маску, часте миття рук. Варто й далі мінімізувати зайві контакти, людні місця. Ну а вакцинація це паралельно", - Руслан Савчук, головний державний санітарний лікар області.
“За успіхом Андрія Джелепа і Ігоря Никифорука стоїть робота величезної команди. Їх піт і кров викристалізувалися у медалі дорослого чемпіонату Європи. Ми хочемо, аби прикарпатські трембіти звучали на Олімпійських іграх та хочемо привезти звідти медалі”,- тренер Іван Курилюк про срібного і бронзового призерів Чемпіонату Європи з вільної боротьби.
“Поки що система охорони здоров’я справляється, але на межі критичної. І враховуючи ці високі показники захворюваності в нашій області і те, що зараз відбувається в інших областях, – я не виключаю можливості введення локдауну. Це рішення вже за урядом, Кабміном. Але нам в будь-якому разі потрібно стабілізувати епідеміологічну ситуацію, а особливо на Прикарпатті, яка сьогодні стрімко крокує”, – головний санітарний лікар області Руслан Савчук.
“Ми бачимо нульову роботу органів самоврядування по організації протидії COVID-19. Ми бачимо різні розколяди, релігійні заходи. Дехто навіть не розуміє, для чого його обрали люди. Коли уряд приймає рішення, ми від багатьох голів чуємо, що вони не будуть цього виконувати. Ми робимо кашу у головах в наших людей”, – начальник головного управління Держпродспоживслужби в області Роман Гурський.