10 думок знаних франківців, чому варто голосувати за Оксану Савчук

Автор: Турій Роман

09 Лип, 2019 19:31

10 думок знаних франківців, чому варто голосувати за Оксану Савчук

Дев’ятого липня в Івано-Франківську зібралися люди, котрі змінюють рідне місто – активісти, бізнесмени, діячі культури, медики, освітяни та спортсмени. 

Вони публічно висловили свої думки щодо того, чому варто на найближчих парламентських виборах підтримати Оксану Савчук – представницю команди мера Руслана Марцінківа, секретарку міської ради.

Громадський діяч Віталій Перевізник. Дуже імпонує, що команда, до якої ставилися кілька років тому зверхньо-поблажливо, змінює місто і вирощує майбутніх народних депутатів. Вважаю, що політик має зростати з громадської організації, так є у цілому світі. Пані Оксана мала школу найкращої української організації – «ПЛАСТ». Саме школа, яка пройдена пані Оксаною у місцевому самоврядуванні, допоможе в парламенті продовжувати децентралізацію. А ще вона вміє працювати з проектами рішень. Вона і готує це, і добре працює секретаріат міської ради. І головне, я не сумніваюся, яку позицію вона займатиме в питаннях української мови і державного суверенітету.

Літераторка і викладачка ПНУ Ольга Слоньовська. Пані Оксана поважає Україну. Якщо поважає Україну, значить поважає народ. Оксана вчилася у мене, і я запам’ятала її доповіть по «Хрущовській відлизі». Тоді вона дуже сильно довела помилковість метафори про його демократичність. Бо це був чоловік, який служив системі і був тираном.

Оксана дуже відповідальна. Коли готувала кандидатську дисертацію, все йшло дуже швидко і якісно. Але на підсумковий екзамен не прийшла. Виявляється, що Оксана допомагала іншому викладачеві – заміняла його на парі. Тоді я їй сказала, що вона може будувати дуже добру викладацьку кар’єру, а вона відповіла, що «буде будувати Україну».

Я вважаю, що до влади мають йти молоді, бо вони мислять трохи по-іншому. І я вважаю, що мають йти жінки. Жіночий голос потрібний у суспільстві, бо вона мислить інтуїтивно і передбачає на 24 ходи вперед, як у шахах. І я б хотіла, аби наш народ не ловився на різні приманки.

В нас на Каскаді, де Оксана депутат, бабусі кажуть «Як, Оксана піде у Верховну Раду, а що буде з нами?». Я кажу, що з Києва буде легше допомагати і зробити більше для України, не треба людям думати тільки про толоки і клумби.

Митець і  заступника директора КП «Простір інноваційних креацій «Палац» Михайло Дейнега. Минув рік і чотири місяці, як завдяки меру Руслану Марцінківу “Палац Потоцьких” повернувся у власність громади. Шкода, що це не сталося раніше, бо зараз все потрібно будувати заново. І потрібні чималі кошти.

В нашій державі і в місті бракує виховання, культури, мистецтва. Я б хотів, щоб наше місто мало свою галерею. Аби мало свій сучасний, світовий музей. Надіюся, так і буде. Знаю Оксану давно. Моя позиція, у цей складний для України час – підтримати розумну і креативну людину, разом ми відновимо наш Палац Потоцьких. Хочу, щоб такі прекрасні депутати були у нас в парламенті.

 

Володарка кубку Європи зі спортивної ходьби Христина Юдкіна. Мені імпонує Оксана Савчук. Вона звертає увагу на підростаюче покоління, бо це дуже важливо в наш час. Бо дітки не такі здорові, як раніше були. Імпонує, що є нові майданчики  у районах міста, робляться спортивні заходи. Почали реконструкцію навколо озера, чекаємо бігові доріжки– там дуже добре тренуватися. Є увага спортсменам, є стипендії найкращим і їх тренерам. Тому і підтримуємо Оксану Савчук.

 

Автор проекту «Навчимо 1000 дітей ардуїно-робототехніки в школах Івано-Франківська» Олексій Трелевський. Пані Оксана – людина діла. Пригадую, минулого року діти запланували створити аудіогід на знакових місцях міста. Коли дійшло до встановлення боксів на пам’ятках України, я думав, що будуть великі проблеми. Порадили звернутися до пані Оксани. Вона нас дуже привітно зустріла і пообіцяла допомогу. Я спочатку подумав, що це награно. Але коли подзвонили з Ратуші, що чекають нас на установку боксів, я був приємно здивований, і зрозумів, що це не просто балачки.

Пані Оксана вміє будувати комунікаційні мости – співпраця з владою, освітянами, громадою – все їй вдається. Я б хотів, щоб пані Оксані це вдавалося і в Києві. Аби ми йшли в тому числі вперед за інновацією. Бо Україна зараз у останньому вагоні.

 

Керівник приватного медичного закладу Станіслав Оніщук.  Познайомився з пані Оксаною під час реалізації її проектів «Місяць здоров’я» і «Профілактика онкології шкіри». Дуже добре, що є профілактика хвороб, бо набагато дешевше робити профілактику, ніж боротися з хворобами. Приємно, що завдяки Оксані є нормальне партнерство державних і приватних медустанов. А ще вважаю, що програма «Місяць здоров’я» має бути масштабована на рівень всієї України.

 

Бізнес-вумен Неля Вилегжаніна. Скажу з досвіду, що жінки-депутатки, в якій би партії не були, вони думають про рідне місто, про Україну, а не про партію чи гроші. Вони завжди вище. Дуже хочеться, аби феномен Франківська, створення його бізнес-середовища перейшов на всю Україну. Це завдяки атмосфері, спілкування між бізнесу і владою. Це у нас вдається. Бо вже чотири роки перевиконуємо бюджет, хоч і немає перевірок. Також у Верховній Раді звернути увагу на виробничу сферу. Не вивозити багатство з України, а сприяти виробництву в місті.

 

Президент МФК «Прикарпаття» Василь Ольшанецький. Футболіст-професіонал – це дуже важка робота. Люди тратять своє здоров’я, щоб прославляти свій край і місто. Завдяки підтримці влади, і Оксані Савчук, вдалося відновити професійний футбол. А це дало поштовх до розвитку дитячого футболу і інших видів спорту. Це заряджає позитивом, що діти виходять з комп’ютерів і гаджетів. В місті відкрили вже безліч дитячих майданчиків. Надіюся, після обрання пані Оксани, в місті нарешті з’явиться Палац спорту. Він потрібен не нам, а дітям і наступним поколінням. Вірю, що спорт буде на ще кращому рівні.

 

Авторка та солістка гурту “5-ий океан” Неля Романовська. Маю три причини, чому голосую за Оксану Савчук. Перше: хочу, аби у Верховній Раді було більше народних депутатів, які спілкуються українською. Друге – бачу, що у її серці живуть християнські цінності. Третє- у Біблії пише, що «мудра жінка будує свій дім, нерозумна – руйнує його». Я бачу, що вона будує свій дім, що вона будує своє місто Івано-Франківськ.

 

Автор та соліст гурту “5-ий океан” Володимир Бердецький. Мало політиків люблять свою роботу, бо треба любити людей. А я першого дня я був вражений щирістю, доступністю і легкістю розмови з Оксаною Савчук. Місто відчуває неймовірну підтримку закладів культури – від мера та його команди, Оксани Савчук. Є приказка «своя сорочка ближче до тіла», і нам потрібна така людина, яка близька нам по духу, якій є близькі християнські цінності.

 

«Я і команда хочемо збудувати міст порозуміння між Івано-Франківськом і Києвом. Хочемо і далі розвивати транспорт, продовжувати ремонти доріг і дворів. Будувати не тільки садочки, а й школи, бо теж є їх брак. Хочемо бачити Палац Потоцьких, який змінюється і є магнітом для туристів. Хочемо удосконалити спортивну інфраструктуру – добудувати стадіон Рух, мати свій Палац спорту. А також бути містом, яке має і несе християнські цінності, має активне громадське і культурне життя», – зазначила на зустрічі Оксана Савчук.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • like 1
  • exciting 1
  • like
  • exciting
2
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...