10-річна дівчинка придумала, як зробити вулиці Парижа щасливішими (ВІДЕО)

Автор: Єва Жасминова

07 Jul, 2016 13:00

Поділитись публікацією
10-річна дівчинка придумала, як зробити вулиці Парижа щасливішими (ВІДЕО)

Дівчинка Єва з Франції придумала, як можна прикрасити вулиці Парижа, і отримала грант на реалізацію власного проекту.

10-річна француженка вчиться програмуванню. Незважаючи на свій юний вік, дівчинка подала заявку на участь в програмі Five by Five. Ця програма спрямована на перетворення міського простору Парижа – саме над цим протягом декількох тижнів будуть думати 20 дизайнерів, художників, комп’ютерників і урбаністів.

Серед безлічі заявок фахівців з усього світу керівник проекту звернула увагу на лист Єви, яка і стала переможницею. У своїй заявці дівчинка написала, що вулиці Парижа дуже сумні, і вона хоче створити робота-художника, щоб зробити їх щасливішими.

“Я вже почала вчитися програмуванню за допомогою роботів Thymio, але поки у мене не дуже добре виходить це. Я б хотіла взяти участь у програмі, щоб мені могли допомогти ті, хто має більший досвід у таких справах”, – повідомила Єва.

Свою відповідь Єві Кет Борлоньян, керівник проекту, опублікувала також і на своїй сторінці в Фейсбук.

“Пишу тобі особисто, бо твоя заявка дуже надихнула мене. На сайті не було вказано, що програма є відкритою для десятирічних дітей, але точно так само не вказувалося і те, що вона для них закрита. Ти відкрито розповіла нам про свої проблеми в процесі роботи з роботом і попросила про допомогу. Це дуже сміливий вчинок, і це змусило нас звернути увагу на твою заявку. Скромність, смиренність і бажання вчитися, щоб вийти за межі своїх нинішніх обмежень – це серце і душа інновацій. Я сподіваюся, що твій проект з робототехніки надихне інших дівчаток по всьому світу займатися програмуванням, бути такими ж хоробрими, не боятися просити допомоги і шукати нові шляхи для саморозвитку і навчання”.

Також Борлоньян повідомила, що вже написала в компанію, яка виробляє роботів Thymio, і попросила надати фахівця, який допоможе Єві.