10-річна франківка виборола титул Міні Принцеса України (ФОТО, ВІДЕО)

Автор: Застава Максим

04 Жов, 2021 16:13

Поділитись публікацією
10-річна франківка виборола титул Міні Принцеса України (ФОТО, ВІДЕО)

Днями у Києві відбувся конкурс Міні Принцеса України, на якому Івано-Франківськ представляла 10-річна Альбіна Кулакова. Дівчинка завоювала відповідний титул й привезла додому головну корону.

Як розповіла “Галці” мама Альбіни – Тетяна, 14 лютого в Івано-Франківську тривав відбірковий конкурс. Її донька перемогла й третього вересня змагалася за головну корону на фінальному етапі в Києві.

22 маленькі красуні з усіх куточків України зібралися на одній сцені, щоб продемонструвати свою красу, талант та професіоналізм. Родзинкою свята були виступи фіналістки проєкту «Голос. Діти» Вероніки Коваленко. Також співали Іван Афанасьєв та Аскар.

Серед зіркових жюрі були голова національного комітету Міс Україна Вероніка Шипцова, модель,володарка міжнародних титулів, ведуча року, жюрі міжнародних конкурсів краси Вікторія Шкільнюк, українська політична діячка, народна депутатка України Лариса Білозір, а також дизайнери відомих брендів.

“Дівчатка мали три виходи в одязі різних дизайнерів, а також брали участь у конкурсі візитівок і талантів. Альбіна перемогла у своїй старшій категорії та отримала титул Міні Принцеса України 2021”, – розповідає Тетяна Кулакова.

До слова, Альбіна є акторкою драматичного театру імені Івана Франка. Навчається у Дитячій Театральній Майстерні.

Шість років професійно займається танцями, є чемпіонкою різних конкурсів та змагань з сучасної хореографії.

Два роки навчається у модельній школі Міні Моделс. Є учасницею fashion week (Київ, Одеса, Івано-Франківськ) і співпрацює з різними брендами.