100 000 одиниць індивідуального захисту отримали від Андрія Іванчука та фонду “Покуття” медики Прикарпаття (ВІДЕО)

Автор: Зелінська Таня

29 Тра, 2020 10:30

100 000 одиниць індивідуального захисту отримали від Андрія Іванчука та фонду “Покуття” медики Прикарпаття (ВІДЕО)

Франківщина досі залишається однією з найбільш постраждалих від пандемії областей України. Лікарі сьогодні в групі ризику. І серед хворих по області – багато медиків.

Днями 100 000 одиниць індивідуального захисту для медиків Прикарпаття передали народний депутат Андрій Іванчук та благодійний фонд “Покуття”.

Великий транш  отримали Івано-Франківськ, Калуська, Галицька та Рожнятівська районні лікарні, медичні заклади Коломиї, Нижньовербізької та Матеївецької ОТГ, районні лікарні у Рогатині, Тлумачі, Городенці, Верховині, Отинії, Косові, Снятині, Надвірній, Долині, Богородчанах та міська лікарня у Тисмениці.

Кілька днів поспіль у рамках масштабної акції волонтери фонду «Покуття» розвозили захисні медичні костюми, одноразові маски, респіраторні маски KN 95, два види рукавичок і щитки у медичні заклади цілої Івано-Франківщини – загалом 100 000 одиниць.

Від самого початку пандемії засновник фонду Андрій Іванчук прийняв рішення допомагати в боротьбі з вірусом на обласному рівні.

У перші дні карантину Андрій Іванчук разом з благодійним фондом долучилися до допомоги в боротьбі з пандемією.  Тоді респіраторні медичні маски отримали лікарні Коломийщини та Городенківщини. Також цілу область забезпечили  розчином для дезінфекції громадських місць.

Останній транш допомоги отримали всі опорні пункти, де приймають хворих на COVID-19, а також інші прикарпатські медзаклади. Усі ці засоби медичного захисту сертифіковані та дозволені для використання в медичних установах.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry