100 днів: прикарпатський депутат Едуард Прощук відзвітував про перші результати діяльності

Автор: Турій Роман

09 Гру, 2019 16:47

100 днів: прикарпатський депутат Едуард Прощук відзвітував про перші результати діяльності

У грудні минає 100 днів нового парламенту дев’ятого демократичного скликання. Едуард Прощук, народний депутат від 85 виборчого округу, окреслив пріоритетні напрямки своєї депутатської роботи.

Читайте також: "В країні розгорнувся другий фронт, потрібно мобілізуватись", - нардеп Едуард Прощук

Незважаючи на парламентський тиждень, прикарпатський депутат відзвітував перед виборцями про перші результати діяльності у Верховній Раді та окрузі. Едуард Прощук заявив, що  продовжуватиме працювати у такому продуктивному темпі.

«Зняття депутатської недоторканості, кримінальна відповідальність за кнопкодавство, розблокування справ Майдану, заборона вирубки карпатських лісів, повернення акцизу з пального до місцевих бюджетів – і це далеко неповний перелік результатів за перші 100 днів моєї парламентської роботи. Попереду ще більше праці: у важливих для Прикарпаття векторах, над екологічними проектами, завершенням реформи децентралізації. Готовий продовжувати роботу у такому ж продуктивному темпі», – прокоментував Едуард Прощук.

Едуард Прощук визначив своїми пріоритетними напрямками роботи будівництво та реконструкцію доріг на Прикарпатті, напрямок збереження лісів, розвиток спортивної інфраструктури для молоді та роботу задля врегулювання екологічної політики України, зокрема проблемного питання Домбровського кар’єру на Калущині, інформує “Галку” пресслужба нардепа.

Нагадаємо, в окрузі працюють громадські приймальні народного депутата Едуарда Прощука. У Калуші – за адресою Площа Героїв, 9/2; в Рогатині – на вул. Івана Франка, 1; в селі Крилос – вул. Т. Шевченка, 1 Б. Графік роботи можна дізнатися за телефонами: Калуш – 0992866557, Рогатин – 0989761612, Крилос – 0989761612.

Довідка:

Едуард Прощук – народний депутат України дев’ятого демократичного скликання від 85 виборчого округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член екологічного комітету та підкомітетів  з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Едуард Прощук переміг на виборах до Верховної Ради України, отримавши підтримку 30,65% голосів громадян (21264 голосів).

Едуард Прощук у соцмережах:

Facebook

Instagram

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry