100 штрафів за тиждень: як працюють франківські інспектори з паркування (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

23 Лис, 2019 15:05

100 штрафів за тиждень: як працюють франківські інспектори з паркування (ФОТО)

Нещодавно на вулиці міста вийшли інспектори з паркування. Наразі відділ складається лише з чотирьох інспекторів, які склали за тиждень понад 100 протоколів.

Читайте також: Якщо є проблеми в царстві, то в першу чергу винен цар, - депутат міської ради

Начальник управління транспорту та зв’язку Андрій Гіглюк розповів, що інспектори працюють у визначених секторах. Порушення паркування фіксують на фото.

Щодо сум штрафів, – вони залежать від виду порушення. Мінімальні суми – від 200 гривень за незаплачену вартість стоянки, чи 255 гривень – за Порушення правил стоянки біля дорожньої розмітки 1.4. ПДР жовтого кольору. Максимальні ж суми доведеться заплатити, якщо авто запарковане на місцях для інвалідів – 1200-1700 грн. Усі вилучені кошти йдуть у міський бюджет, йдеться на офіційному сайті міського голови Руслана Марцінківа.

Порушник має можливість сплатити тільки 50 % оголошеної вартості. Проте дія така можливість лише у перші 10 днів після накладання штрафу. Після закінчення терміну сума вже буде повною. Проте, Гіглюк переконує, що такі «знижки» спонукатимуть до вчасної оплати.

Основну увагу інспектори зосереджують у центральній частині міста. Проте, можуть і виїжджати за викликами громадян. Щоправда, виїжджатимуть лише після масових скарг.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...