100 тисяч гривень для ЗСУ зібрали франківські студенти на посвяті (ФОТО)

Автор: Застава Максим

27 Sep, 2023 17:39

Поділитись публікацією
100 тисяч гривень для ЗСУ зібрали франківські студенти на посвяті (ФОТО)

26 вересня у Палаці Потоцьких на благодійній “Посвяті в студенти” вдалося зібрали 100 тисяч гривень для військових.

Читайте також: У Прикарпатському університеті відкрили "дитячу кімнату" для малечі викладачів та студентів (ФОТО)

Кошти спрямували на Координаційний центр SaveUkraineNow(SUN), який підтримує прикарпатські підрозділи на передовій, повідомили “Галку” організатори.

Захід організував профком студентів та аспірантів Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника. Подія об’єднала молодь з різних університетів Івано-Франківська та вважається неофіційним стартом навчального року. 

На Посвяті звучали українські хіти, класична музика у виконанні саксофоніста-віртуоза Руслана Павлюка, а також українська електронна музика від ді-джея Василя Христана. Хедлайнером благодійного концерту виступив гурт МЕРІ.

“Посвяту в студенти” ми проводимо щороку. Уже другий рік вона є благодійною, ми збираємося, щоб допомогти нашим захисникам –  розповідає організатор, голова Профкому студентів та аспірантів ПНУ Назарій Дюк.  –  Цього року, завдяки роботі нашої команди, підтримці партнерів та волонтерів –  викладачів та студентів нашого вишу, ми змогли закрити організаційні моменти та зібрали 100 000 тисяч гривень для військових. Дякуємо усім, хто долучився до організації та збору”.

Захід відбувся за підтримки “Прикарпаття концерт” та новоствореного Молодіжного центру “Рух”.

До речі, загалом у 2022-2023 навчальному році Профком студентів та аспірантів ПНУ зібрав та перерахував 218 тисяч гривень Координаційному центру SaveUkraineNow (SUN).