11 нагород здобули прикарпатці на чемпіонаті світу з легкої атлетики серед паралімпійців (ФОТО)

Автор: Застава Максим

26 Лют, 2024 14:51

Україна посіла перше місце на чемпіонаті світу з легкої атлетики серед осіб з порушеннями розумового і фізичного розвитку. 11 нагород здобули прикарпатці.

Змагання з 20 по 25 лютого тривали у французькому Реймсі, пише “Галка” з посиланням на Управління спорту та молодіжної політики Івано-Франківської облдержадміністрації.

Серед призерів з Прикарпаття:

• Павло Волуйкевич: золота і три срібні нагороди;
  • Василь Біленко: золота, дві срібні та бронзова нагорода;
  • Михайло Біленко: золота і дві срібні нагороди.

У змаганнях брали участь спортсмени з дев’яти країн. Учасники з України загалом здобули 13 золотих, сім срібних і чотири бронзові нагороди. Відтак країна посіла перше місце.