11 причин, чому варто голосувати за “Українську стратегію Гройсмана”
17 Лип, 2019 12:05
Вже цієї неділі відбудуться дострокові вибори до Верховної ради. І за їхніми результатами буде сформовано не лише нову Раду, а й призначено новий уряд та склад Кабіну. Тож сподівання на позитивні зміни є у кожного виборця. Але так само, на жаль, реальними є реванш проросійських сил та розкол у країні, якщо новим політикам не вдасться втримати стабільну ситуацію.
Читайте також: Фігурант розслідування Pandora Papers - соратник експрем’єра Гройсмана
У політиці мало мати добрі наміри, які є у багатьох нових політиків, що балотуються до Верховної ради. В парламенті й уряді вкрай потрібні люди, здатні приймати професійні антикризові рішення, зокрема в умовах гібридної війни.
У Раді потрібні досвідчені
Поєднання молодості та досвіду – виграшна комбінація для команди “Української стратегії Гройсмана”. Її лідер – Володимир Гройсман, молодий, енергійний та досвідчений політик. Спочатку на посаді мера Вінниці, потім – очільник Кабінету міністрів, здобув колосальний досвід державного управління.
За плечима Гройсмана і його команди є багато успішних реформ. Децентралізація – одна із них. Започаткована Гройсманом у 2014 році реформа місцевого самоврядування, стала елементом докорінних перетворень, що змінило Україну і вивело її на новий етап розвитку.
“Ми взялися вирішувати ті проблеми, які не вирішувалися роками”, – зазначив глава уряду Володимир Гройсман на початку своєї каденції. І команда професіоналів розпочали змінювати країну: розвивати економіку та впроваджувати сутнісні реформи.
Валовий внутрішній продукт (ВВП) України в умовах війни: у 2015 році, впав на 9,9%, в 2016 – зріс на 2,3%, в 2018 – зріс на 3,2%. Також до беззаперечних досягнень уряду під керівництвом Гройсмана належить підвищення зарплат (середньої – вдвічі, мінімальної – втричі) та підняття в 1,7 рази пенсій без підняття пенсійного віку. Всі підвищення відбуваються за рахунок збільшення доходів бюджету, а не за рахунок друкування грошей.
За час діяльності уряду під керівництвом Гройсмана збудовано і відремонтовано 6800 км доріг. Фінансування дорожньої галузі збільшилося втричі (з 19 млрд грн у 2016 році до 55 млрд грн у 2019).
Пріоритетом для “Української стратегії Гройсмана” є інтереси людей: субсидії, монетизація субсидій, допомога молодим сім’ям у вигляді “пакунка малюка” та “соціальної няні” – це лише невеликий перелік соціальних ініціатив, що запровадив Кабмін під керівництвом Гройсмана.
За останніми соціологічними даними, “Українська стратегія Гройсмана” долає 5% бар’єр і проходить до парламенту. Втім опоненти намагаються переконати людей через сфальсифіковану соціологію, що “Українська стратегія Гройсмана” непрохідна в парламент, чим спонукають людей голосувати за інші партії. Це – недобросовісна конкуренція, адже в опонентів прем’єра присутній страх того, що Гройсман не дасть їм займатись далі оборудками, заради яких вони йдуть у владу.
Тому є загроза, що позитивні реформи і зміни, яку успішно реалізовуються вже три роки, можуть згорнути. Наприклад, централізувати кошти, які уряд Гройсмана передав на місця в рамках децентралізації. Також є ризик того, що через некомпетентність нового складу Верховної ради замість позитивних змін ми отримаємо погіршення ситуації.
“Українську стратегію Гройсмана” потрібно підтримати, адже:
- “Українська стратегія Гройсмана” – найбільш професійна команда з усіх, які сьогодні йдуть на вибори у Верховну Раду.
- Ці люди уже підтвердили здатність досягати результатів.
- У неї є досвід і законотворчої роботи і втілення прийнятих рішень, що дозволить пропонувати якісні законодавчі рішення і зупиняти ті, які через некомпетентність або зацікавленість їх ініціаторів несуть в собі ризики для українського народу.
- Лідер партії Володимир Гройсман має один з найвищих прем’єрських рейтингів. Голосування на виборах за “Українську стратегію Гройсмана” – це голосування за те, щоб команда продовжила розпочаті реформи.
- Партія займає чітку патріотичну проукраїнську позицію.
- Команда “Української стратегії Гройсмана”, на відміну від багатьох молодих недосвідчених політиків, зможе протистояти досвідченим маніпуляторам проросійського спрямування.
- Команда Володимира Гройсмана зможе об’єднати навколо себе молодих політиків і дати їм справжнє лідерство, щоб спільно досягати результатів та розбудовувати.
- В умовах ризиків та загроз, які стоять перед нашою державою, зокрема через гібридну війну Росії проти України, в парламенті і уряді вкрай потрібні люди, здатні приймати професійні антикризові рішення.
- “Українська стратегія Гройсмана” має чітке бачення необхідних змін в різних сферах, адже ці люди розпочали зміни в країні, які інші політики відкладали роками.
- Ця команда – це політики, які тримають слово: обіцяють те, що є реальним, і виконують те, що обіцяють.
- Пріоритетом для “Української стратегії Гройсмана” є інтереси людей, а її лідера Володимира Гройсмана називають соціальним прем’єром.