11 причин, чому варто голосувати за “Українську стратегію Гройсмана”

Автор: Сидорчук Василь

17 Лип, 2019 12:05

Поділитись публікацією
11 причин, чому варто голосувати за “Українську стратегію Гройсмана”

Вже цієї неділі відбудуться дострокові вибори до Верховної ради. І за їхніми результатами буде сформовано не лише нову Раду, а й призначено новий уряд та склад Кабіну. Тож сподівання на позитивні зміни є у кожного виборця. Але так само, на жаль, реальними є реванш проросійських сил та розкол у країні, якщо новим політикам не вдасться втримати стабільну ситуацію.

Читайте також: Олег Гончарук: "Платформа громад" і "Українська стратегія Гройсмана" об'єднали зусилля заради змін в країні

У політиці мало мати добрі наміри, які є у багатьох нових політиків, що балотуються до Верховної ради. В парламенті й уряді вкрай потрібні люди, здатні приймати професійні антикризові рішення, зокрема в умовах гібридної війни.

У Раді потрібні досвідчені

Поєднання молодості та досвіду – виграшна комбінація для команди “Української стратегії Гройсмана”. Її лідер – Володимир Гройсман, молодий, енергійний та досвідчений політик. Спочатку на посаді мера Вінниці, потім – очільник Кабінету міністрів, здобув колосальний досвід державного управління.

За плечима Гройсмана і його команди є багато успішних реформ. Децентралізація – одна із них. Започаткована Гройсманом у 2014 році реформа місцевого самоврядування, стала елементом докорінних перетворень, що змінило Україну і вивело її на новий етап розвитку.

“Ми взялися вирішувати ті проблеми, які не вирішувалися роками”, – зазначив глава уряду Володимир Гройсман на початку своєї каденції. І команда професіоналів розпочали змінювати країну: розвивати економіку та впроваджувати сутнісні реформи.

Валовий внутрішній продукт (ВВП) України в умовах війни: у 2015 році, впав на 9,9%, в 2016 – зріс на 2,3%, в 2018 – зріс на 3,2%. Також до беззаперечних досягнень уряду під керівництвом Гройсмана належить підвищення зарплат (середньої – вдвічі, мінімальної – втричі) та підняття в 1,7 рази пенсій без підняття пенсійного віку. Всі підвищення відбуваються за рахунок збільшення доходів бюджету, а не за рахунок друкування грошей.

За час діяльності уряду під керівництвом Гройсмана збудовано і відремонтовано 6800 км доріг. Фінансування дорожньої галузі збільшилося втричі (з 19 млрд грн у 2016 році до 55 млрд грн у 2019).

Пріоритетом для “Української стратегії Гройсмана” є інтереси людей: субсидії, монетизація субсидій, допомога молодим сім’ям у вигляді “пакунка малюка” та “соціальної няні” – це лише невеликий перелік соціальних ініціатив, що запровадив Кабмін під керівництвом Гройсмана.

За останніми соціологічними даними, “Українська стратегія Гройсмана” долає 5% бар’єр і проходить до парламенту. Втім опоненти намагаються переконати людей через сфальсифіковану соціологію, що “Українська стратегія Гройсмана” непрохідна в парламент, чим спонукають людей голосувати за інші партії. Це – недобросовісна конкуренція, адже в опонентів прем’єра присутній страх того, що Гройсман не дасть їм займатись далі оборудками, заради яких вони йдуть у владу.

Тому є загроза, що позитивні реформи і зміни, яку успішно реалізовуються вже три роки, можуть згорнути. Наприклад,  централізувати кошти, які уряд Гройсмана передав на місця в рамках децентралізації. Також є ризик того, що через некомпетентність нового складу Верховної ради замість позитивних змін ми отримаємо погіршення ситуації.

“Українську стратегію Гройсмана” потрібно підтримати, адже:

 1. “Українська стратегія Гройсмана” – найбільш професійна команда з усіх, які сьогодні йдуть на вибори у Верховну Раду.
 2. Ці люди уже підтвердили здатність досягати результатів.
 3. У неї є досвід і законотворчої роботи і втілення прийнятих рішень, що дозволить пропонувати якісні законодавчі рішення і зупиняти ті, які через некомпетентність або зацікавленість їх ініціаторів несуть в собі ризики для українського народу.
 4. Лідер партії Володимир Гройсман має один з найвищих прем’єрських рейтингів. Голосування на виборах за “Українську стратегію Гройсмана” – це голосування за те, щоб команда продовжила розпочаті реформи.
 5. Партія займає чітку патріотичну проукраїнську позицію.
 6. Команда “Української стратегії Гройсмана”, на відміну від багатьох молодих недосвідчених політиків, зможе протистояти досвідченим маніпуляторам проросійського спрямування.
 7. Команда Володимира Гройсмана зможе об’єднати навколо себе молодих політиків і дати їм справжнє лідерство, щоб спільно досягати результатів та розбудовувати.
 8. В умовах ризиків та загроз, які стоять перед нашою державою, зокрема через гібридну війну Росії проти України, в парламенті і уряді вкрай потрібні люди, здатні приймати професійні антикризові рішення.
 9. “Українська стратегія Гройсмана” має чітке бачення необхідних змін в різних сферах, адже ці люди розпочали зміни в країні, які інші політики відкладали роками.
 10. Ця команда – це політики, які тримають слово: обіцяють те, що є реальним, і виконують те, що обіцяють.
 11. Пріоритетом для “Української стратегії Гройсмана” є інтереси людей, а її лідера Володимира Гройсмана називають соціальним прем’єром.
Теги: