11-річна франківка танцями у середмісті зібрала для захисників 30 000 гривень (ФОТО, ВІДЕО)

Автор: Зелінська Тетяна

01 Вер, 2022 21:08

Поділитись публікацією
11-річна франківка танцями у середмісті зібрала для захисників 30 000 гривень (ФОТО, ВІДЕО)

Альбіна Кулакова під сучасні українські пісні танцює на “стометрівці” в Івано-Франківську. В такий спосіб дівчинці вже вдалося зібрати близько 30 000 гривень для українських захисників.

11-річна Альбіна займається хореографією понад шість років, бере участь та перемагає у різноманітних конкурсах, а торік виборола титул Міні Принцеса України. Юна танцівниця розповіла “Галці”, що збирати гроші для захисників її надихнули інші діти.

“Це наприклад, дівчинка, що грала у шахи, та хлопчик, який співав. У мене було на думці, що я б теж так хотіла. Одного ранку мама мені запропонувала, ми все обговорили, порадилися з тренеркою зі студії, яка нам допомагає та підтримує… 

Вперше мені було страшно, я дуже хвилювалася, але я згадала для чого я це все роблю, чому. Адже це не так, як виступати на конкурсах та чемпіонатах, це зовсім по-іншому. Боялася, що мені гроші не будуть кидати, бо люди поспішають по своїх справах, деякі зупиняються подивитися, деякі ні”, – розповідає Альбіна.

Танці дівчинка придумала сама, додаючи до хореографії, яку вчила у студії, власні рухи, імпровізацію та акробатичні елементи.

За пʼять благодійних виступів Альбіні Кулаковій вже вдалося зібрати близько 30 000 гривень. Вона з мамою Тетяною вирішили, що спочатку вони хочуть зібрати стільки грошей, скільки вдасться, поки буде дозволяти виступати погода, а потім вирішать до якого благодійного фонду їх спрямувати.

“Я була щаслива, що люди зупиняються, кидають гроші. Це надихає! Мені ще дуже важливо, коли мої знайомі та друзі приходять на мої виступи”.

Також Альбіни отримує підтримку від рідних, друзів та знайомих, які надсилають гроші на картку мами.