11 січня у Франківську перекриють дві смуги Надрічної: робитимуть опору під міст-довгобуд

Автор: Турій Роман

06 Січ, 2022 15:49

Поділитись публікацією
11 січня у Франківську перекриють дві смуги Надрічної: робитимуть опору під міст-довгобуд

У вівторок, 11 січня, в Івано-Франківську будівельники перекриють проїзд двома з чотирьох смуг на вулиці Надрічній – аби перейти до наступного етапу зведення моста-довгобуда в Пасічну.

Про це в ефірі радіо “Західний полюс” шостого грудня повідомив міський голова Руслан Марцінків. Він повідомив, що фахівці почнуть монтаж основної опори переправи, яка дозволить будувати з’їзди для авто. Зокрема передбачений і прямий з’їзд на вулицю Промислову.

“Просимо з розумінням ставитися. Це у зв’язку з роботами по розв’язці моста. Дві полоси закриємо, дві залишимо”, – сказав мер, пише “Галка”.

Марцінків розповів, що наприкінці лютого чи на початку березня буде відкритий об’їзд старою вулицею Надрічна, тоді ж повністю перекриють рух Надрічною. Наразі тривають роботи по перенесенню газових мереж в місці нової переправи.

Мер наголосив, що, при стабільному фінансуванні, міст можуть завершити до кінця 2022 року.

Нагадаємо, на початку своєї першої каденції Руслан Марцінків обіцяв побудувати міст за 120 мільйонів гривень з міського бюджету і здати його в експлуатацію до 2019 року. Потім визнав, що проєкт є значно дорожчим, тому почав просити грошей на роботи у державному бюджеті. Нині міст будується в рамках державної програми “Велике будівництво”.