12 медалей різного гатунку вибороли франківські таеквондисти на Кубку Європи в Болгарії (ФОТО, ВІДЕО)

14 Чер, 2022 08:10

У Болгарії завершися Відкритий Кубок Європи-2022 з Таеквон-До, на якому чудові результати продемонструвала збірна України. Престижні змагання проходили з 6 по 10 червня у місті Софія.

Перший змагальний день розпочався для нашої команди із перемоги Ані Молофій, якій не було рівних у формальних вправах серед юніорок.

За підсумками другого дня Кубку Європи з таеквондо вихованці франківської школи здобули п’ять золотих, дві срібних та п’ять бронзових нагород, пише “Галка”.

Як повідомив наставник збірної Олег Соловей, чудовими виступами порадували такі спортсмени з Івано-Франківська:

1 місце: Кузьмін Артур (юніори +75 кг.); Чекіс Кіра (юніорки -60 кг.); Зубик Захар (юнаки -52 кг.); Молофій Анна (юніорки -55 кг.); Ткачук Роман (юніори -62 кг.).

2 місце: Приймак Лідія (юніорки -65 кг.); Самбуров Артем (юніори -60 кг.).

3 місце: Матвійчук Тимофій (юнаки -52 кг.); Томенчук Дарія (юнаки +45 кг.); Амброзак Софія (юнаки -45 кг.); Передрук Денис (юніори -68 кг.); Магас Віктор (юнаки +60 кг.).

У заключний день Кубка Європи відбулися змагання з командного спарингу.

«Тут ми були на висоті, серед юніорів чорні пояси хлопці і дівчата, на шляху до золота обидві команди подолали дуже сильні аргентинські збірні, серед юнаків чорні пояси і тут наші хлопці не залишили шансу своїм суперникам, хлопці 12-14 років 4-1 куп, також перемога серед дівчат 12-14 років 4-1 куп», – розповів Соловей.

Таким чином, збірна України з Таеквон-До завершує виступ на відкритому кубку Європи з результатом: 13 «золотих», 9 «срібних» і 12 «бронзових» нагород, що дало змогу посісти 3-є загальнокомандне місце. Попереду тільки Аргентина і Болгарія.

Спортсмени тренуються під керівництвом заслуженного тренера України Олега Солов’я, та заслуженного майстра спорту України Катерини Соловей, представляють Івано-Франківську ДЮСШ№1 обласної ради.