13-річний льотчик попросить Ілона Маска, щоб той взяв його у політ на Марс

Автор: Костинюк Олександр

14 Aug, 2020 16:04

13-річний льотчик попросить Ілона Маска, щоб той взяв його у політ на Марс

Під час польоту над Карпатами 97-річного сотенного УПА Мирослава Симчича, 13-річний Антон Лампік звернеться до Ілона Маска, щоб той записав його у команду, яка здійснить подорож на Марс.

Читайте також: Компанія Ілона Маска планує імплантувати чіп людині у 2022 році

Про це Суспільному повідомив організатор польоту, голова правління ГО “Меморіал” імені Василя Стуса Роман Гунда, передає “Галка”.

14 серпня, у день героїчного бою, з аеропорту Коломиї здійметься літак RV-10, з якого сотенний УПА Мирослав Симчич погляне на присілок Рушір, де відбувся бій під його керуванням.

Як повідомив Роман Гунда, на цій акції буде звернення юного льотчика, 13-річного Антона Лампіка до Ілона Маска про те, що він хоче взяти участь у майбутньому польоті на Марс.

У свої 13 років хлопець вже вміє літати на двох видах літаків, тому проситиме Ілона Маска та президента США, щоб вони надали йому можливість прибути до Америки і брати участь у підготовці до цього польоту.

Також у рамках польоту 97-річного сотенного УПА над Карпатами буде оголошено про присвоєння Прикарпатській дитячо-юнацькій асоціації малої авіації почесного звання Мирослава Симчича.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry