14 день війни: на Прикарпатті ситуація контрольована, – поліція (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

09 Mar, 2022 13:14

Поділитись публікацією
14 день війни: на Прикарпатті ситуація контрольована, – поліція (ФОТО)

Поліцейські продовжують відпрацьовувати повідомлення громадян та забезпечувати правопорядок.

Задля захисту громадян від протиправних посягань та дестабілізації обстановки у Франківську і області правоохоронці продовжують нести службу у цілодобовому посиленому режимі.

За минулу добу до поліції надійшло близько 700 повідомлень та звернень від громадян про підозрілих осіб, транспортні засоби, небезпечні предмети та ряд інших правопорушень. Усі повідомлення перевірені та відпрацьовані.

Про це пише “Галка” з посиланням на поліцію Прикарпаття.

Щоденно правопорядок на території області продовжують забезпечувати понад 1500 поліцейських.
При виїздах та в’їздах у Івано-Франківськ та районні центри облаштований 41 блокпост, на яких цілодобово несуть службу поліцейські спільно з військовослужбовцями Національної гвардії України і тероборони.

Працівники поліції здійснюють ретельну перевірку транспортних засобів, документів та речей тих, хто заїжджає в населений пункт чи покидає його.

Щоденно на територію області прибувають біженці з інших регіонів України, де тривають воєнні дії. На Прикарпатті вони отримують необхідну допомогу: житло, харчування та медичну допомогу.
На території області діє коменданська година з 22:00 до 7:00.

У цей період громадянам заборонено перебувати на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток та посвідчень особи. Звертаємо увагу: у разі оголошення повітряної тривоги люди можуть вийти з домівок, щоб пройти у найближче укриття.

Поліція закликає громадян не довіряти та не поширювати неправдиву інформацію, а користуватися лише офіційними джерелами.

Якщо виникають проблеми, з дзвінком на лінію “102”, скористайтеся додатковим телефоном: +380638410411, або можна написати свої повідомлення на сторінку у фейсбук «Поліція Івано-Франківської області» за посиланням – https://www.facebook.com/frankivsk.police/ чи звернутись у чат-бот @ifpolice_bot в Telegram.

Разом до Перемоги!