15-річний винахідник з Прикарпаття створив радіокерований танк (ФОТО)

Автор: Єва Жасминова

21 Січ, 2021 19:08

15-річний винахідник з Прикарпаття створив радіокерований танк (ФОТО)

15-річний винахідник з Прикарпаття створив радіокерований танк та устілку-генератор.

У дев’ятикласника Владислава Тисячного з Ворохти незвичні як для підлітка захоплення — винахідництво та поглиблене вивчення фізики, математики, інформатики, хімії.

Хлопець все своє дозвілля присвячує пізнанню цих дисциплін, конструюванню винаходів, а в майбутньому мріє стати вченим. Владислав навчається у дев’ятому класі (на першому курсі) Івано-Франківського фізико-технічного ліцею, повідомляє “Галичина”.

Винахідництвом Владислав захопився лише рік тому. У 14 років сконструював свій перший пристрій — радіокерований танк. А через рік на обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук (МАН) посів третю сходинку з іншим своїм винаходом — устілкою-генератором.

«Дивився різні відео, як інші люди роблять щось нове, і подумав, що я нічим не гірший від них і теж можу таке зробити. З цього все і почалося, — розповідає дев’ятикласник. — Окрім радіокерованого танка, для якого розробив програму на телефоні, виготовив робот-маніпулятор у комплекті з конвеєром, а також лазерну сигналізацію, яка реагує на рух людини. Продовжую працювати над генератором-устілкою, хочу начепити на неї передавач і спробувати передати якісь сигнали. Цей винахід допоможе рятувальникам визначати місце перебування людини, яка заблукала в лісі».

Владислав розповідає, що мріє виготовити квадрокоптер. Для цього хоче замовити на відомому китайському сайті необхідні деталі, спаяти їх і спробувати запустити самостійно змайстрований прилад у небо. Щодо більш глобальних цілей, то хлопець мріє стати фізиком-теоретиком. Тому не дивно, що серед його кумирів — всесвітньо відомі фізики та математики Ісаак Ньютон, Блез Паскаль та Анрі Пуанкаре.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...