16 перехресть Франківщини через вимкнення світла потребують регулювальників – поліція

Автор: Іра Блаженко

11 Чер, 2024 12:47

Поділитись публікацією
16 перехресть Франківщини через вимкнення світла потребують регулювальників – поліція

На території області визначили 16 основних перехресть, на яких мають працювати регулювальники під час вимкнень світла, аби забезпечити безпеку дорожнього руху.

Читайте також: Новий службовий автомобіль отримали поліціянти Косівщини (ФОТО)

Про це повідомив заступник начальника головного управління Національної поліції Івано-Франківської області Остап Білейчук на народі в ОВА, пише Галка.

На дев’ятьох перехрестях встановили засоби автономного живлення і їх робота буде забезпечена навіть при відключенні електроенергії, тому поліціянти там не працюватимуть.

16 перехресть потребують дооснащення додатковими джерелами живлення: п’ять із них розміщені в Івано-Франківську, три на автодорозі Н-10 (Стрий — Івано-Франківськ — Чернівці — Мамалига (на Кишинів – ред.)), чотири у Коломиї та Калуші. Якщо забезпечити ці перехрестя живленням при відключеннях не вдасться, то на них працюватимуть регулювальники руху, зазначив Білейчук.

Голова ОДА Світлана Онищук також звернулася до Білейчука з проханням напрацювати алгоритм забезпечення руху транспорту в Івано-Франківську при відключених. Адже через знеструмлення світлофорів ускладнюється рух у місті та створюються аварійні ситуації на дорогах.