17-річний іванофранківець за півтори хвилини встановив два світових рекорди

Автор: Турій Роман

01 Aug, 2014 15:49

Поділитись публікацією
17-річний іванофранківець за півтори хвилини встановив два світових рекорди

Іванофранківець Микола Дронь встановив два світові рекорди. Спершу зі швидкісного відтискання на руках, а згодом і на пальцях. Рекорди спортсмен присвятив українським вісйьковим, які зараз захищають Батьківщину у зоні АТО.

Хлопець планував випробувати сили ще й на кулаках та на одній руці. Однак через травму, яку отримав напередодні, передумав, повідомляє Zaxid.net

Микола зацікавився віджиманням ще десять років тому. А нещодавно хлопцеві закортіло поділитися своїми успіхами зі світом.

Зібравши публіку, спортсмен кілька хвилин розминався, півхвилини відтискався на руках. І ось вже світовий рекордсмен — не чеченець Азізаєв, який віджався шістдесят сім разів за півхвилини, а українець Дронь, який перевершив це досягнення на одне відтискання.

Рекордсмен розповів: «Я зайшов на сайт Книги рекордів Гіннеса. Там побачив попередній рекорд. Думаю: чом би його не побити. Я ж можу краще».

Не забарилось і наступне досягнення. Трохи перепочивши, Микола відтиснувся уже на пальцях. За хвилину – сто вісімнадцять разів. Раніше рекордсменом був британець Грекхем Мейлі, який зумів віджатися лише сто п’ять разів.

За усім стежив стронгмен Володимир Рекша. Він зазначив: «Микола дуже технічно виконував віджимання. Я думаю, відео ми ще покажемо всеукраїнським експертам, які винесуть свій вердикт: чи дійсно готовий Микола бити світові досягнення».