18 авто, командний пункт і 300 тонн гуманітарки: як “Українська Єдність” допомагає ЗСУ і постраждалим від війни

Автор: Застава Максим

01 Nov, 2022 19:46

Поділитись публікацією
18 авто, командний пункт і 300 тонн гуманітарки: як “Українська Єдність” допомагає ЗСУ і постраждалим від війни

Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну на Прикарпатті працює Благодійний фонд «Українська Єдність». Команда з перших днів війни активно допомагає військовим та цивільним, які постраждали від російської агресії чи перебувають в окупації.

Читайте також: Рада ухвалила бюджет-2022. Як голосували прикарпатські депутати

Автомобілі, квадрокоптери, мобільний командний пункт управління БПЛА для 80 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ та понад 300 тонн гумдопомоги вдалось забезпечити благодійному фонду «Українська Єдність» для потреб цивільних та військових.

«Коли ти обираєш допомагати, завдання чітке – виконувати запити. Нам не вдається опрацювати всі потреби, бо їх надзвичайно багато. Але намагаємось максимально забезпечити, що можемо: авто, амуніція, військове обладнання, медикаменти, гумдопомога. Завдяки друзям і партнерам в Україні та з-за кордону стабільно передаємо ЗСУ необхідні корисні речі», – зауважує ініціатор створення фонду Едуард Прощук.

За цей час фонд передав: понад 300 тонн гуманітарної допомоги; 18 авто для військових; 13 квадрокоптерів; 6 авто медикаментів; 1 командний пункт. Детальніше на інфографіці.

Крім того, з квітня благодійний фонд є постійним партнером координаційного центру Save Ukraine Now, який допомагає військовим Прикарпаття. Сума внеску складає уже – 1 041 141 гривня.

Долучившись до ініціативи вдається разом закривати масштабніші запити військових, зазначають у Фонді.