18 тисяч вдячних пацієнтів: Центру офтальмології Lux Vision два роки (ВІДЕО)

Автор: Турій Роман

07 Sep, 2023 14:30

Поділитись публікацією
18 тисяч вдячних пацієнтів: Центру офтальмології Lux Vision два роки (ВІДЕО)

Центр офтальмології Lux Vision днями відзначив два роки від початку роботи. За цей час команда професіоналів змогла допомогти понад 18 тисячам пацієнтів. Це діти і дорослі, місцеві та вимушено переміщені особи.

Незважаючи на коронавірусну кризу, а потім повномасштабне вторгнення росії, фахівці щодня продовжують реалізовувати свою місію – покращувати якість життя пацієнтів, забезпечувати найкращі, найсучасніші умови надання офтальмологічної допомоги як дітям, так і дорослим.

 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений НОВИНИ️️ Івано-Франківськ (@galka.if.ua_news)

Починали в епідемію коронавірусу, не спинилися в час повномасштабної війни 

Про Lux Vision Галці розповідає медична директорка Центру офтальмології Олена Рибачук – спеціалістка зі стажем роботи у 20 років, яка допомогла більш як 50 тисячам пацієнтів. 

“В мене було багато цікавих ідей, як покращити процес лікування пацієнтів. Хотілося організувати в нас клініку по зразку найкращих клінік Європи і США, адже наші пацієнти повинні отримувати найкраще”, – каже Олена  Рибачук.

Lux Vision

Клініка почала роботу в час суворих карантинних обмежень через поширення коронавірусу. А через кілька місяців почалася повномасштабна війна з російськими агресорами. 

“Вже 1 березня ми знову відновили прийоми, адже не могли сидіти в той час, коли пацієнти потребували нашої допомоги. Відчутно змінилася географія людей, котрі зверталися за допомогою. Велика частина наших пацієнтів і працівників – тимчасово переміщені особи. І ми докладаємо максимальних зусиль, щоб вони відчули нашу турботу і підтримку в цей непростий час. До речі, було дуже приємно чути від пацієнтів з інших регіонів, що наш Центр офтальмології відповідає рівню найкращих в України, і не тільки. Зі слів наших пацієнтів, навіть в Європі не так багато таких клінік”, – ділиться Олена Рибачук.

На даний момент в клініці допомогли понад 18 000 пацієнтам. 

Європейський підхід до пацієнта і найсучасніша техніка

В клініці використовують єдині для всіх фахівців європейські протоколи лікування. Це дозволяє давати максимально точний діагноз і призначити успішне лікування. А сервіс (доступність до Центру, запис на прийом, детальне пояснення методів діагностики та варіантів лікування) побудований за зразком німецької і американської моделі.

Також Lux Vision зробив ставку на найсучаснішу техніку – з Європи, Японії та Кореї. 

“Ми оснащені новітньою технікою в сфері офтальмології. На клітинному рівні ми можемо бачити зміни в сітківці, зоровому нерві. Ми можемо надати весь спектр послуг в обслуговуванні дітей і дорослих офтальмологічною допомогою”, – додає медична директорка. 

Яку допомогу можна отримати у Lux Vision

Для пацієнтів з проблемами зі зором Центр офтальмології надає такі послуги:

  • Діагностика
  • Лікування
  • Оперативні лікування
  • Оптична корекція
  • Окуляри
  • Контактні лінзи
  • Ортокератологічні (нічні) лінзи
  • Корекція міопічними лінзами
  • Апаратне лікування

Особлива увага до дитячої офтальмології 

Лікування зору у передчасно народжених діток, виправлення короткозорості та косоокості – далеко не весь перелік, чим славляться фахівці у напрямку дитячої офтальмології. 

“При діагностиці наших маленьких пацієнтів ми використовуємо ігрові форми, таким чином, щоб дітки не відчували страх та напруженість під час обстеження офтальмологом, та з радістю приходили на повторні обстеження до лікаря” – каже фахівчиня. 

Lux Vision – наукова база для університетів

Центр офтальмології Lux Vision – єдиний в регіоні, що став клінічною кафедрою для місцевого національного медичного університету та столичного національного медуніверситету імені Богомольця.

“Направду найбільшим нашим досягненням ми вважаємо те, що ми стали клінічною кафедрою для Національного медичного університету імені О.О. Богомольця та  Івано-франківського національного медичного університету. На базі нашої кафедри приймає професор Мойсеєнко Наталія Миколаївна, а також професор Барінов Юрій Вікторович, який є відомим в Україні  фахівцем у галузі косини, слізних шляхів, лікуванні катаракт у дітей”, – розповідає медична директорка. 

Про розвиток 

Окрім Івано-Франківська, клініка вже має представництва у Калуші та Долині. Також незабаром в обласному центрі почне роботу ще один повнофункціональний Центр офтальмології, який теж надаватиме якісні послуги івано франківцям, а також пацієнтам з інших регіонів.

Партнерський матеріал

Читайте також: Рік роботи центру офтальмології Lux Vision - тисячі вдячних пацієнтів і здоровий зір кожному (ВІДЕО)

Теги: