Петро Шкутяк: “Я завжди стараюся поважати свого ворога. Вони також воюють. Я апріорі на початку поважаю людину”

Автор: Людмила Баран

24 Сер, 2014 20:53

Петро Шкутяк: “Я завжди стараюся поважати свого ворога. Вони також воюють. Я апріорі на початку поважаю людину”

Депутат обласної ради, боєць батальйону “Айдар” Петро Шкутяк поділився своїми думками з виданням ВВС.

Читайте також: "Син свого батька": Петро Шкутяк відверто розповів про старт політичної кар'єри та війну на Сході України (ВІДЕО)

Сьогодні, каже “айдарівець”, на Донбасі значно побільшало російських військових, присутність яких Росія регулярно заперечує. Запевняє, що сам бачив російські документи у взятих у полон вояків.

Про ставлення до своїх ворогів говорить стримано: “Я завжди стараюся поважати свого ворога. Вони також воюють. Я апріорі на початку поважаю людину”.

Якогось простого рецепту, як досягти миру в Україні, пан Шкутяк не дає: “Наша армія вчиться воювати. І нормально вчиться. Вона буде воювати. Треба, щоб більше людей зрозуміли, що це не стосується когось окремого – Сходу України чи окремих людей. Це стосується всіх. І чим більше людей це зрозуміють і візьмуть в цьому участь, тим швидше можна буде вирішити всі питання. Треба завжди боротися”.

На запитання, що для нього було найважче на війні, відповідає: “Я не професійний військовий. Треба вміти забути все, що в тебе є, що ти любиш, бо ці спогади завжди повертають тебе назад і тоді важко йти на якісь ризики, бо хочеться повернутися додому”.

Останню фразу говорить крізь дещо вимушений сміх. Уточнює, що йдеться про дім і сім’ю. І додає: “Воно в тобі є, це насправді основне, що тебе там тримає, але десь треба його глибше заховати в собі”.

“Є люди, які можуть воювати і воюють, і є, які не можуть, – пояснює свою позицію пан Шкутяк. – І вони є і на Сході, і на Заході. У нас в “Айдарі” були люди з цілої України, в тому числі з Луганської і Донецької областей. Наприклад, нас трьох поранило однією міною. Я з Івано-Франківська. Дядя Саша зі Щастя Луганської області і Льоша з Керчі, з Криму. Це щоб зрозуміти”.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...