207 порушень карантину за чотири дні виявили у закладах харчування Прикарпаття

Автор: Зелінська Таня

26 Чер, 2020 14:40

207 порушень карантину за чотири дні виявили у закладах харчування Прикарпаття

Протягом 18-21 червня головним управлінням Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області уже проведено 758 моніторингових відвідувань закладів громадського харчування.

Виявлено 207 порушень, що становить 27,3 %, видано 272 приписи та пропозиції, складено 49 протоколів про порушення карантинних вимог, направлено 33 інформації до органів влади та місцевого самоврядування та 15 – до органів Національної поліції, інформує “Галка” з посиланням на Івано-Франківську ОДА.

Нагадуємо, що за порушення карантину передбачений чималий штраф: для громадян – від 17 тис. грн до 34 тис. грн, а для посадових осіб – від 34 тис. грн до 170 тис. грн.

Після другого факту фіксації порушення в одному і тому ж закладі – будуть подаватись пропозиції до розгляду Регіональною комісією з ТЕБ і НС щодо прийняття рішення про припинення його діяльності.

Прикарпатців закликають дотримуйтеся необхідних протиепідемічних вимог. Ризик захворювання різко знижується при використанні масок, рукавичок, антисептиків та дотримання соціальної дистанції.

Якщо ви бачите порушення карантинних вимог громадянами чи суб’єктами господарювання – повідомляйте головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за тел.: (0342) 511389, або звертайтесь до територіальних управлінь.

Головне фото ілюстративне

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...