21-річна блогерка Юлія Верба розповіла, скільки заробляє на місяць та який в неї капітал

07 Чер, 2024 09:20

Поділитись публікацією
21-річна блогерка Юлія Верба розповіла, скільки заробляє на місяць та який в неї капітал

Франківська 21-річна блогерка Юлія Верба розповіла, скільки коштів на місяць заробляє та який в неї капітал.

Про це пише “Галка” з посиланням на ТСН.

Знаменитість заробляє завдяки своєму фотоблогу, який вона веде в комерційних цілях вже сім років. Щомісяця дохід знаменитості різний. Зокрема, вона може заробити від 45 тисяч доларів і більше. Однак це лише в тому випадку, якщо Юлія випускає дві реклами на день.

“На місяць я заробляю по-різному. Можемо порахувати грубо. Якщо дві реклами на день – це на місяць я заробляю 45 тисяч доларів”, – розповіла блогерка в інтерв’ю Василю Тимошенку.

Кошти Юлія Верба намагається вкладати. Зокрема, знаменитість має три квартири, загальна сума яких становить 370 тисяч доларів, а також два автомобілі.

“У мене є три трикімнатні квартири з ремонтом, дві машини. Вартість квартир різна: одна – 70 тисяч, друга – 80 тисяч, третя – 220 тисяч доларів, вона в елітному районі. Капітал – 370 тисяч доларів. Але я не можу взяти ці гроші, ними користуватися, вони вкладені в нерухомість. Вартість машин: 200 тисяч – одна, а друга – 50-45 тисяч доларів”, – поділилася Юлія.

Також Юлія Верба вкладає кошти в криптовалюту. Однак великі суми вона там не тримає. Зазвичай, 20 тисяч доларів, аби за кордоном не залишитися без коштів.

“У мене в криптовалюті 20 тисяч доларів, якщо десь за кордоном знадобляться гроші, щоб в обміннику вивести”, – додала блогерка.

Окрім того, зірка Мережі полюбляє вкладатися в ювелірку. Щоправда, надзвичайно дорогих прикрас у неї немає, лише каблучка Bvlgari та годинник Rolex.

“Я витрачаю гроші на ювелірку. Я придбала собі колечко Bvlgari, годинник Rolex. Це найдорожче, що в мене є. Ще сумка Hermes. Це виходить на 65 тисяч доларів. Це все за сім років безперервної праці”, – розповіла Верба.

Читайте також: Франківська блогерка Юлія Верба вагітна (ФОТО)