22-річна поліціянтка з Галича перемогла у міжнародних змаганнях на витривалість (ФОТО)

08 Sep, 2020 20:37

Прикарпатська поліцейська здобула перемогу на міжнародному змаганні Spartan Race Ukraine.

Spartan race – це забіги з перешкодами від 5 км до марафонської дистанції. Цьогоріч участь у змаганнях взяла старший інспектор сектору дізнання Галицького відділення поліції  Мирослава Бойко. 22-річна лейтенант поліції змагалася на дистанції Sprint (5 км та 20 перешкод) і перемогла у своїй віковій категорії.

“Адреналін зашкалює!, – ділиться своїми враженнями Мирослава. – Кожне таке змагання – це багатогодинне випробовування не тільки нашої фізичної форми, але й вольових якостей”.

Дистанція поєднує в собі елементи гірського бігу та кросу. Окрім бігу, спортсменам необхідно долати перешкоди, серед яких долання різної висоти стін, переміщення важких предметів, проходження горизонтальних та вертикальних канатів, комбінованих рукоходів, одним словом, необхідно проходити найнесподіваніші випробування, які тільки можна вигадати.

Деякі перешкоди є обов’язковими для подолання і без них не можна продовжувати біг (наприклад, стіни або переміщення шин чи мішків). На долання інших перешкод надається одна спроба, а якщо спроба не вдалася – 30 разів стрибаєш «burpy», інформує Поліція Прикарпаття.

Довідково: spartan race – це забіги з перешкодами від 5 км до марафонської дистанції, вперше організовані у США у 2007 році. Досить швидко такі старти здобули популярності серед професійних спортсменів та аматорів не тільки в Америці, а й в Канаді, Австралії та країнах Європи. 5 вересня цього року Spartan Race Ukraine пройшов і в Україні.