300 спортсменів із західних областей та сусідніх держав з’їхалися на турнір до Франківська

Автор: Людмила Баран

29 Nov, 2014 12:46

300 спортсменів із західних областей та сусідніх держав з’їхалися на турнір до Франківська

У місті 28 листопада розпочався VII турнір з легкої атлетики на базі Івано-Франківського коледжу фізичного виховання Національного університету фізичного виховання та спорту України.

Турнір присвячений вшануванню пам’яті викладача цього закладу Антона Кривого. Для участі у заході, організованому за сприяння управління молоді та спорту облдержадміністрації та обласної федерації легкої атлетики, на Івано-Франківщину з’їхалися 300 спортсменів з Житомирської, Рівненської, Львівської областей, а також команди з Польщі та Молдови повідомляє прес-служба ОДА.

«Наш легкоатлетичний турнір набуває популярності. Вже другий рік поспіль на Прикарпаття для участі в ньому приїжджають команди Польщі та Молдови, − розповів директор колледжу, заслужений працівник фізичної культури і спорту України Любомир Пасічняк. − На змаганнях виступатимуть юнаки та дівчата 1997-1998 років народження».

У програмі турніру передбачено біг на 50, 400, 1500, 3000 метрів, стрибки у висоту та довжину, штовхання ядра, комбіновану естафету. Спортивні змагання триватимуть упродовж двох днів.

«Проведення турніру в складних для країни умовах є свідченням того, що наша держава непереможна, а молоді учасники змагань − її успішне майбутнє, − зазначив на відкритті заступник голови облдержадміністрації Сергій Адамович. − Факт участі у змаганнях спортсменів з Польщі та Молдови є актом підтримки України в період її боротьби із зовнішнім агресором».