32 договори на 27 мільйонів без тендерів уклав за три дні Департамент комунгоспу

Автор: Застава Максим

17 Apr, 2020 19:17

Поділитись публікацією
32 договори на 27 мільйонів без тендерів уклав за три дні Департамент комунгоспу

Тридцять два договори на двадцять сім мільйонів гривень уклав без проведення тендерних процедур Департамент житлової, комунальної політики та благоустрою за останні три дні. 

Читайте також: “Буде автомітинг”: соцмережі відреагували на ідею мерії зробити вулицю Грушевського пішохідною

Відповідна інформація міститься у системі Prozorro.

Переважно мова йде про виконання робіт з капітального ремонту міжбудинкових проїздів. Договори укладені з різними підприємствами. Більшість з них зареєстровані в Надвірній та Надвірнянському районі.

В лютому виконавчий комітет розширив перелік винятків для допорогових закупівель та дозволив укладати без застосування системи Prozorro договори на ремонти  міжбудинкових проїздів та прибудинкових територій.

Міський голова Руслан Марцінків пояснив практику укладання договорів без проведення тендерів необхідністю максимального залучення місцевих підприємців, які будуть “максимально залучати ручну працю”. При цьому, за його словами, “ніхто не буде оплачувати ці рахунки до моменту кінця кризи, а то і до кінця року, а то і наступного року”.

Нагадаємо, раніше директор департаменту комунгоспу Михайло Смушак обіцяв не оголошувати нових тендерів та завершити раніше розпочаті роботи. При цьому керівництво міста називає бюджет Івано-Франківська на 2020 рік “бюджетом виживання”.

Як повідомляла “Галка”, міське Управління капітального будівництва також провело 53 закупівлі на 22 з половиною мільйонів гривень.